Béčko za osm minut rozstřílelo Chomutov

28.04.2003 / A tým

Béčko za osm minut rozstřílelo Chomutov Juniorka SK Sigma Olomouc svůj zápas 24. kola druhé fotbalové ligy proti Chomutovu zvládla. své soupeře přehrála a porazila vysoko 4:1, i když jí chyběli tři hráči základní sestavy. Glos se Ševelou nehráli pro zranění, Krajčoviče do hry zase nepustil karetní trest. Béčko tak nastoupilo s hodně mladou sestavou, ale ta svou roli zvládla. Dvě branky dal útočník Martin Vyskočil, jednu obránce Martin Hudec, tedy oba olomoučtí reprezentantí jedenadvacítky. SK Sigma Olomouc B - Chomutov 4:1 (1:0) První šanci Sigmy zahodil už ve 2. minutě po přihrávce Macháčka Schulmeister. Po dvou minutách Macháček vysunul kolmo vpřed Vyskočila, a ten sám před kasou nezaváhal. Vedení mohla juniorka do přestávky hned několikrát pojistit. Ve 28. minutě si Schulmeister sám před brankářem špatně zpracoval míč, pak o deset minut později Macháček trefil hlavou po přímém kopu břevno. Za neproměněné šance přišel trest hned v první minutě po obrátce. Při přímém kopu zapomněli domácí na Štyvara, který hlavou přehodil brankáře Černého. V 56. minutě zkosil v čisté šanci zezadu Macháčka Poláček a dostal červenou kartu. Následoval trestný kop, po jeho rozehrání střelu Rýdla vyhlavičkovával na brankové čáře Filinger. Zápas se lámal o pár minut později. V 73. minutě gólman Černý zneškodnil tutovku Pěničkovi, následná dorážka Filingera skončila na tyčce. Pak přišel brejk Sigmy, který skončil rohovým kopem. A na ten si nejvýše vyskočil Hudec a domácí zase vedli. Tři minuty poté se Vyskočil přehnal kolem zkoprnělého Pěničky a sám před brankářem se ani podruhé nemýlil. Brankostroj domácích ukončil osm minut před koncem Macháčkův volej po přímém kopu. Juniorka tedy zabrala v pravý čas a během osmi minut zasadila soupeři tři gólové údery. Branky: 3. a 77. Vyskočil, 74. Hudec, 82. Macháček - 46. Štyvar. Rozhodčí: Marada.ŽK:Hudec, Mazouch, Švrčina - Filinger. ČK: 56. Poláček (Chomutov). Diváků: 267. Sigma: T. Černý - Jordánek, Čep, Hudec, Mazouch - Pulkert, Macháček (86. Kolář), Rýdel, Schulmeister (55. M. Hubník) - Vyskočil, Krpec (66. Švrčina). Trenér Zdeněk Psotka. Zdroj: Olomoucký den, 26. dubna 2003

Sigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gólSigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gól