Béčko za tři body v Rosicích

08.09.2012 / B tým

Béčko SK Sigma Olomouc v 5. kole Moravskoslezské fotbalové ligy naplno bodovalo v Rosicích, vyhrálo 3:2. O branky se rozdělili Zdeněk Klesnil, Jakub Petr a Marek Heinz. Za béčko v Rosicích nastoupilo osm hráčů áčka, takže chvíli trvalo, než si tým v neobvyklém složení sedne. Domácí toho využili a v 18. minutě vedli. Hosté se s přibývajícími minutami rozehrávali a do pauzy bylo srovnáno, po přihrávce Hály se trefil Klesnil. Hned na začátku druhé půle šla Sigma do vedení. Rolinc vystihl chybu v domácí rozehrávce a Petr zakončil přesně. Po hodině hry byl právě Petr faulován v šestnáctce a nařízenou penaltu proměnil Heinz. Čtvrthodinku před koncem Rosice snížily po standardce, zisk tří bodů už si pak béčko SK Sigma pohlídalo. nová šála v e-obchodě Original1919.cz, tuto šálu můžete zakoupit na této adrese anebo při utkáních na východní tribuně u vstupu do sektoru S „Získali jsme tři body, takže můžeme být spokojeni. Chvilku nám trvalo, než si tým trošku sedl, přece jen hráči áčka měli v týdnu jiný než předzápasový programu. Ale tak od pětadvacáté minuty jsme se dostali do tempa a potom už byli lepší,“ řekl trenér SK Sigma B Jiří Derco. Rosice – SK Sigma Olomouc B 2:3 (1:1) Branky: 18. Malata, 76. Pšikal - 43. Klesnil, 46. Petr, 60. (pen.) Heinz. Rozhodčí: Caletka – Černý, Páral. ŽK: Vítámvás, Demeter - Hála, Plšek, Petr. SK Sigma B: Lovásik - Hála, Svozil, Šindelář, Tomeček (80. Chlebek) - Petr, Plšek, Heinz, Nešický, Navrátil (46. Machalický) – Klesnil (46. Rolinc). Trenér Jiří Derco. SK Sigma Olomouc v síti Google +