Béčko zase ztratilo body v závěru

29.03.2004 / B tým

Fotbalisté druholigové juniorky SK Sigma Olomouc měli v utkání na hřišti soupeře opět smůlu. Hanáci jeli k utkání devatenáctého kola soutěže do Pardubic. Ještě minutu před koncem drželi olomoučtí mladíci remízu 1:1, ale v 89. minutě inkasovalo a bylo po bodu. V dresu hostujícího týmu nastoupil od začátku záložník Jaroslav Černý, který se vrací po půlročních problémech s kolenem. Pardubice - SK Sigma Olomouc B 2:1 (1:0) Hanáci byli v úvodu aktivnější a ve 12. minutě jejich šanci vykopával Němeček z brankové čáry. Postupně se na brankáře sami řítili M. Hubník, V. Schulmeister, Prekop a Stoklásek. Po čtvrt hodině hry však získaly převahu Pardubice, ale z řady jejich příležitostí skončila v síti jen Kaciáňova hlavička, kterou olomoucký brankář Kjučukov podcenil. Další šance domácí zahodili, zejména explzeňský Tomáš Kučera. Po přestávce Olomouc otevřela hru a vynutila si mírnou převahu. Tlak zúročila vyrovnávacím gólem, na kterém se však podílela váhající pardubická obrana. V poslední desetiminutovce se domácí nadechli k velkému náporu a střídající Peteřík jim v 89. minutě zajistil tři body. Sigma tak podruhé v řadě přišla v utkání venku o bodový zisk. Na Spartě B před čtrnácti dny ztratila v poslední minutě vítězství, teď v sobotu v Pardubicích minutu před koncem bod. Branky: 24. Kaciáň, 89. Peteřík - 78. Prekop. Rozhodčí: Závodný. ŽK: M. Hubník, Vepřek, Schulmeister (všichni Olomouc B). Diváci: 360. Sigma B: Kjučukov - Stoklásek, Kopecký (90. Krpec), Škerle, Vepřek - Prekop, Ševela, Rýdel, J. Černý (50. Kobylík) - V. Schulmeister, M. Hubník (71. Pulkert). Trenér Zdeněk Psotka.