Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Béčko zbytečně ztratilo body

05.06.2002 / A tým

Béčko zbytečně ztratilo body V osmadvacátém kole druhé ligy hrála juniorka Sigmy doma proti Xaverovu. Nastoupila v hodně oslabené sestavě, hráči áčka již mají dovolenou, navíc chyběli nemocný Laštůvka a potrestaný Hudec. Přesto bylo béčko Sigmy blízko k výhře. Přišlo o ni až v devadesáté minutě. SK Sigma B - Xaverov 1:1 (0:0) Hostům se na jaře daří, ale juniorka je dokázala na Andrově stadionu eliminovat. V prvním poločase proklouzl před bránu jenom Krajčík, ale brankář Skácel vyběhl včas a dobře. Jinak více šancí měli domácí. Nejčastěji byl před xaverovským brankářem Štrbík, ale překonat jej nedokázal ani jednou ze tří velmi slibných příležitostí. Druhý poločas začala Sigma dobře. za dlouhým vysokým míčem se rozběhl Krpec, obránce Pokorný situaci podcenil, a domácí útočník pak v poklidu mohl udělat kliku brankáři a poslat balón do prázdné. Pak se hosté přece jen trochu probrali, ale obrana domácích dokázala úspěšně vzdorovat. Brankář Skácel vyrážel jedovku Myšáka, pak při něm stálo v 76. minutě štěstí, když tísněný Frýdek špatně trefil balón. Poslední minuty hráli olomoučtí mladíci hodně pasivně a to se jim také vymstilo. Krajčík seběhl od pravé lajny až před vápno, prostrčil míč do šestnáctky a po Frýdkově křížné střele se Skácel natahoval marně. Branky: 49. Krpec - 90. Frýdek. Rozhodčí: Handlíř. ŽK: Jordánek, Zdráhal - Šindelář, Krajčík.Diváků: 290. Sigma B: Skácel - Glos, Škerle, Macháček, Jordánek - Řehák (83. Schulmeister), Ševela, Večeřa, Štrbík - Krpec (73. Mazouch), Zdráhal. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 27. května 2002

Tomáš Chorý dal gól na EURU U 21Tomáš Chorý dal gól na EURU U 21
| 24.06.2017
Sigma vyhrála, Yunis dal dva gólySigma vyhrála, Yunis dal dva góly
Sigma v první přípravě remizovalaSigma v první přípravě remizovala
Autogramiáda SK Sigma na Moravia Sport ExpoAutogramiáda SK Sigma na Moravia Sport Expo
| 23.06.2017
Tým SK Sigma hraje první přípravná utkáníTým SK Sigma hraje první přípravná utkání
Tým SK Sigma dnes testovalTým SK Sigma dnes testoval
| 22.06.2017
Prodej permanentek byl zahájenProdej permanentek byl zahájen
| 21.06.2017
Tomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad ItáliíTomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad Itálií
Sigma zahájí sezonu venku, pak má doma LiberecSigma zahájí sezonu venku, pak má doma Liberec
Chci se poprat o místo v sestavě, řekl ObročníkChci se poprat o místo v sestavě, řekl Obročník