Béčko zbytečně ztratilo výhru

13.10.2013 / B tým

V 10. kole MSFL mohl jít tým SK Sigma Olomouc B do čela tabulky. Potřeboval k tomu doma porazit béčko Zlína. K tomu nebylo daleko, béčko vedlo, hosté srovnali minut před koncem. Po bezbrankovém poločase se vše podstatné událo až ve druhé půli. V té Sigma přidala, k územní převaze dodala i zakončení a šla zaslouženě do vedení. V 58. minutě se hlavou trefil Petr Ševčík. Ten mohl vzápětí opět hlavou zvýšit, další tutovky měli Stříž a Schmidt, deset minut před koncem trefil Stříž břevno. Spálené tutovky se domácím vymstily, minutu před koncem se hostům povedlo z přímého kopu vyrovnat. V nastaveném čase Hanáci po přímém kopu trefili podruhé v utkání břevno, ale stav už se nezměnil. „První poločas byl katastrofální, o přestávce jsem musel udělat trošku bouřku a pohrozit střídáním. Pak už to bylo lepší, měli jsme rozhodnout zápas druhou brankou a dohrát to klidněji,“ řekl trenér SK Sigma B Radim Kučera. SK Sigma Olomouc B – Zlín B 1:1 (0:0) Branky: 58. P. Ševčík – 89. Jasenský. Rozhodčí: Krasula – Priesol, Duda. ŽK: Hlobil, Chwaszcz. Diváci: 136. SK Sigma B: Chvěja - Texl, Kotouč, Štěrba, Můčka – Holub (58. Stříž), Habusta (69. Richter), Wijlaars (81. Nešický), P. Ševčík, Zahradníček (58. Hladík) - Schmidt. Trenér Radim Kučera. Zlín B: Zapletal – Zavadil, Kostka (C), Linek, Hájek – Jasenský, Hlobil (80. Koller) – Očadlík (63. Chuchma), Kurtin, Hradil (63. Houser) – Chwaszcz.