Béčko zvítězilo nad Frýdkem

29.04.2012 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc porazila ve 22. kole Moravskoslezské fotbalové ligy doma Frýdek-Místek dva k jedné. Branky domácích dali Jakub Plšek a Martin Hála. Za béčko nastoupili áčkaři Tomeček, Blaha, Hála, Podaný a Jirouš. Domácí mohl poslat do vedení právě Jirouš už ve 12. minutě. Udělal kliku brankáři, ale z úhlu už nedokázal trefit přesně. Sigma měl tlak, hosté zlobili z brejků, ale přesní v zakončení nebyli. Přesnost nechyběla ve 28. minutě Plškovi, který z hranice šestnáctky trefil pohotově levačkou přesně do šibenice. O dvě minuty později našel Podaný centrem ze strany Jirouše, ale ten opět v tutové pozici neuspěl, tentokrát trefil gólmana. Tři minuty před přestávkou po rozehraném přímém kopu trefil Hála krásně pod břevno zpoza vápna a bylo to o dva. Ne na dlouho. V nastaveném čase první půle hosté snížili z přímého kopu. Pět minut po přestávce šel Podaný sám na brankáře, ale nedal. Hosté byli o něco aktivnější než v první půli, ale do šancí je domácí obrana nepouštěla. Blahu vystrašila jen bomba H. Prokeše, kterou musel boxovat pryč. Výhru mohl pečetit střídající A. Ševčík. Nejprve jeho zakončení vyhlavičkoval obránce z brankové čáry, pak trefil po brejku přes půl hřiště vybíhajícího gólmana. „Jsem šťastný za vítězství, po dvou prohrách jsme chtěli vyhrát, abychom se zklidnili, dotáhli se na Frýdek a stále mohli hrát o čelo,“ řekl trenér SK Sigma B Martin Kotůlek. „Nastoupili za nás kluci z áčka, chtěli už i Kuba Petr a Tomáš Hořava, ale ještě si musí chvíli počkat,“ podotkl. SK Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 2:1 (2:1) Branky: 28. Plšek, 42. Hála - 45. Švrček. Rozhodčí: Fojt – Šenkýř, Vostřejž. ŽK: Mena - Cesnek, Wozniak, Kostorek. Diváci: 320. SK Sigma B: Blaha – Hála, Ješko, Mena, Machalický – Plšek, Habusta, Podaný (90. Můčka), Tomeček (74. A. Ševčík) – Pančochář, Jirouš (74. Bernard). Trenér Martin Kotůlek. Fr.-Místek: Prepsl – Švrček, Wozniak, Staněk, Literák – Biolek (46. Molnár), Cesnek, Förster, Grussmann (79. Chýlek) – Kostorek (59. J. Prokeš), H. Prokeš.

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly