SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Béčko zvítězilo v Mikulovicích

17.08.2013 / B tým

Po druhém kole Moravskoslezské fotbalové ligy má tým SK Sigma Olomouc B plný počet bodů. Naše béčko dnes vyhrálo v Mikulovicích 2:0. Právě v Mikulovicích bude hrát ve středu áčko zápas druhého kola Poháru České pošty. Béčko chtělo na půdě nováčka zabodovat. Což se povedlo, když to byl boj. Po bezbrankovém poločase se rozhodlo až v závěrečné dvacetiminutovce. V 66. minutě našel Zahradníček centrem Texla a hosté vedl. Tři minuty před koncem pečetil výhru Sigmy po příhře P. Ševčíka Stříž. „Byl to obrovsky těžký zápas. Po prvním poločase jsem musel trošku zvednout hlas a nějaké věci hráčům zdůraznit. Čekali jsme, že domácí budou silní v osobních soubojích, že budou hrát tvrdě. Také to tak bylo, někdy to bylo až za hranou. Po přestávce už jsme se zlepšili, takže můžu být spokojený,“ řekl trenér Radim Kučera. „My jsme se snažil o kombinační fotbal, někteří kluci poznali, jaké to je hrát proti chlapům. Mikulovicím jsme oplatili porážku z přípravy v mistráku, což mě těší,“ podotkl. Mikulovice – SK Sigma Olomouc B 0:2 (0:0) Branky: 66. Texl, 87. Stříž. Rozhodčí: Cieslar - Priesol, Mikeska. Diváci: 400. SK Sigma B: Reichl – Vavřík, Svozil, Štěrba, Můčka – Zahradníček (73. Langer), P. Ševčík (88. Hladík), Habusta, Texl (81. Richter), Nešický (90. Sukup) – Schmidt (60. Stříž). Trenér Radim Kučera.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick