SK Sigma Olomouc vs. FK Mladá Boleslav Sleva -10% pro fanoušky

Blaha: Je to škoda, na výhru jsme měli

27.08.2012 / A tým

Brankář Martin Blaha neměl v Jihlavě daleko k udržení čistého konta. Domácí jeho spoluhráči do nějakých větších šancí nepouštěli, ale nakonec Sigma na půdě nováčka inkasovala ze standardky deset minut před koncem. Na stavu 1:1 už nezměnily nic ani tři šance, které pak Modrá lavina měla. „Myslím, že jsme na vítězství měli, je to škoda,“ řekl Blaha. Stejně jako doma proti Hradci jste ani v Jihlavě neměl moc práce, mimo standardek jste moc šancí řešit nemusel. Standardek bylo dost, šancí moc ne, ale nějaká ano. Myslím si, že to byl oboustranně dobrý fotbal. Myslím, že jsme hráli celkem dobře kombinačně, především v prvním poločase, ten zápas se mohl líbit. Sigma měla mnohem víc šancí než domácí, dlouho jste vedli, ale nakonec z toho byl zase jenom bod. K vítězství jsme měli blíž, škoda, že jsme si nepohlídali tu standardku. Protože nějakou vyloženou tutovku domácí neměli. Je to škoda, ze standardky inkasovaný gól vždycky mrzí. Možná měli vaši kamarádi v poli proměnit víc než jen tu jednu šanci, možností dát gól bylo mnoho. No, byly tam šance. Před Ordžim už tam stáli jen hráči. Ale to je těžké, snažil se trefit bránu a trefil hráče. Je to škoda. Každý zápas chcete vyhrát, ale bod z Jihlavy je nakonec lepší než prohra. Samozřejmě. Bod je lepší jako prohra, ale myslím, že na vítězství v Jihlavě jsme měli.

30. kolo: Sigma hraje doma s Boleslaví30. kolo: Sigma hraje doma s Boleslaví