Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

Česká reprezentace mezi elitou!

16.11.2005 / Ostatní

Pod vedením staronového kapitána Pavla Nedvěda vybojoval český národní tým druhou výhru 1:0 nad Norskem a reprezentace se tak dostala na mistrovství světa poprvé od rozdělení republiky v roce 1993. Dortmundský kouzelník Tomáš Rosický vstřelil svůj životní gól v 35. minutě a upevnil tak celkové skóre dvojzápasu na 2:0. Naši hráči odehráli dnešní zápas bez velkých starostí, bezzubé Seveřany jasně předčili a rozpoutali tak bujaré oslavy českých fanoušků. Ve 35. minutě Milan Baroš drze pronikal do vápna, následnou přihrávku tečoval jeho někdejší spoluhráč z Liverpoolu John Arne Risse pouze k dobíhajícímu Rosickému a ten nízkou klopenou střelou nedal šanci brankáři Thomasi Myhremu. České reprezentaci se zejména dařilo napadání norských fotbalistů už na jejich polovině a znemožnili jim tak dostat se do souvislého tlaku. Největší šance soupeře přišli až v samém závěru utkání, kdy dvakrát musel zasahovat vynikající brankář Petr Čech a jednou zastavil gólovou střelu Carewa kolenem David Rozehnal. Jednogólový náskok si naši hráči již nenechali vzít a zaslouženě tak postupují na světový šampionát. U historického postupu bylo na hřišti i kvarteto Hanáků. V obou barážových zápasech tvořilo stoperskou dvojici duo RozehnalUjfaluši. Na pár minut se na trávníku v prvním duelu mihnul Marek Heinz, v dnešním zápase si pro změnu zahrál Radek Kováč. Celou reprezentaci navíc vede nám dobře známý Karel Brückner. Mistrovství Světa začíná už příští rok a doufáme že olomoučtí fandové na něm nebudou chybět a povzbudí naši reprezentaci!


OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná