Aktuality

Další večeře v Blues Rock Café

02.12.2009 / A tým

Ve čtvrtek 19. listopadu se konala další z večeří v příjemném prostředí restaurace Blues Rock Café, kterou najdete v Bořivojově ulici, nedaleko Androva stadionu. Tomáš Janotka a Pavel Šultes pozvali každý dva členy věrnostního programu, kteří slavili své narozeniny při utkání s Jabloncem a s Brnem. Pánové Antonín Ležatka a Milan Oliva slavili 27.9. při utkání s Jabloncem a paní Jitka Miervová s Karlem Jiříkem 18.10. výhrou 5:0 s Brnem. Všechny hosty přivítal majitel restaurace Radek Vyroubal a se všemi se pustil do diskuze. Jak jinak než o fotbale. Přišlo samozřejmě na doporučení, co vybrat z pestrého menu. Pavel Šultes si objednal hovězí vývar s játrovými knedlíčky a před Tomášem Janotkou se objevil šopský salát. Paní Jitka Miervová, která se pochlubila, že na Sigmu chodí s manželem a v práci jí kolegyně tuto akci hodně záviděly, si pochutnala na kuřecím salátu. Podával se také grilovaný bells burger s restovanými žampiony, hard rock mix grill a přírodní vepřový plátek. Na pohled i na chuť vynikající záležitosti. Od 18 hodin se diskutovalo o všem možném. V úvodu se pan Karel Jiřík vracel do historie. Vzpomněl také v souvislosti s vysokými výhrami Sigmy na výhru 7:2 na Slávii, za kterou chytal bývalý hráč našeho klubu a pozdější reprezentant Kramerius. Několikrát s úsměvem zopakoval, že si nikdy nedokázal představit, že bude na večeři s takovými borci svého oblíbeného klubu. A kroniku má v hlavě tento pán úžasnou! Také se svěřil, že byl od 17 hodin na besedě s trenérem Zdeňkem Psotkou a Michalem Ordošem, která byla tentýž den. Prý se musel trenérovi omluvit, že si taky na tribuně zanadával. Teď je prý už vše jak má být a kluci hrají skvěle. Tomáš Janotka a Pavel Šultes se samozřejmě podepsali na výroční vlaječky a předali také nové kalendáře pro rok 2010. Společně si v něm prohlédli fotografie z roku 2009 a zavzpomínali u nich na různé okamžiky. Nejvíce se mluvilo o pohárovém létě. Antonín Oliva se vrátil k reprezentaci a ptal se hráčů na jejich názor na turnaj v Emirátech. Nezapomněl taky podotknout, že by měl reprezentační trenér mrknout na aktuální formu útočníků. Všichni u stolu věděli, kam tímto míří a Pavel Šultes to přešel s tím, že je to zásluha celého týmu. Bylo však na něm vidět, že je za tento názor rád. Co přesně kluci odpověděli uvidíte a uslyšíte již brzy na Sigma TV. David Kapsia je prostě u všeho a tak se můžete znovu těšit i s jeho dokumentem na akci, která znovu byla moc fajn a být u toho se může přihodit i právě vám. Samozřejmě pokud jste členem věrnostního programu! Kdo z vás má narozeniny 21. února, kdy hraje naše Sigma se Slováckem? Majitel restaurace Blues Rock Café (www.bluesrockcafe.cz) Radek Vyroubal věnoval k tomuto účelu pro příznivce Sigmy poukázku v hodnotě 1000,- Kč na každé ligové kolo. Další večeře proběhne již příští týden po utkání s Baníkem, za přítomnosti dvou hráčů a čtyř členů věrnostního programu. Jelikož byl teď třikrát vyhlášen hráčem utkání Pavel Šultes a této akce se již zúčastnil, tak dáme možnost dalším v pořadí dle vašich hlasů. Na další večeři půjde Pavel Dreksa a Tomáš Lovásik již dnes. Když jsme odcházeli, po příjemně strávené více než dvouhodinovce, tak nás Radek Vyroubal pozval do své restaurace od 7. do 23. prosince na steakové dny. Můžeme se těšit na steaky z pravé české, argentinské, uruguayské svíčkové a bizoního masa. Že steaky v Blues Rock Café umí, tak o tom žádná! Věrnostní program Sigmy je stále otevřenou záležitostí, členství může získat každý v průběhu celé sezóny. Novinkou je možnost nákupu se slevou 30% v naší klubové prodejně Fanshop na kompletní zboží Benesportu. Slevy hledejte také na www.sphere.cz . Další zvýhodnění budou přibývat a tak neváhejte a staňte se členem věrnostního programu SK Sigma Olomouc.A tým - další aktuality:

S klokany jen za bod. Sigma remizovala s Bohemians 1:1S klokany jen za bod. Sigma remizovala s Bohemians 1:1
| 14.12.2019
Sestava SK Sigma proti BohemiansSestava SK Sigma proti Bohemians
| 14.12.2019
20. kolo: Podzim zakončí Sigma doma s Bohemians20. kolo: Podzim zakončí Sigma doma s Bohemians
| 13.12.2019
Modrobílým punčováním jste s námi pomohli Dětskému centru 1990Modrobílým punčováním jste s námi pomohli Dětskému centru 1990
| 11.12.2019
Sigma veze ze Slezska bod. S Karvinou remizovala 1:1Sigma veze ze Slezska bod. S Karvinou remizovala 1:1
| 08.12.2019
Sestava SK Sigma proti KarvinéSestava SK Sigma proti Karviné
| 08.12.2019
Modrobílé punčování na Horním náměstíModrobílé punčování na Horním náměstí
| 06.12.2019
19. kolo: Sigma jede do Karviné19. kolo: Sigma jede do Karviné
| 06.12.2019
Vepřek: Do konce podzimu chceme získat co nejvíce bodůVepřek: Do konce podzimu chceme získat co nejvíce bodů
| 05.12.2019
Začíná předprodej na utkání s Bohemians 1905Začíná předprodej na utkání s Bohemians 1905
| 04.12.2019OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná