SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Danone Cup 2011 – Sigma začne v Losinách

01.03.2011 / Sportovní třídy

Danone Pohár národů, projekt, který pomáhá dětem z celého světa splnit si své sny. Jedná se o neoficiální mistrovství světa fotbalistů ve věku od 10 do 12 let. Do projektu Danone Pohár národů se každý rok zapojí více než 2,5 milionu dětí ze 40 zemí celého světa. Startuj v něm vítězové jednotlivých KFS a mužstva sportovních středisek ČMFS – a mezi těmi je i družstvo SK Sigma Olomouc. Tým Sigmy začne ve skupině, která se bude hrát ve Velkých Losinách. Propozice letošního ročníku turnaje zveřejnil server fotbal.cz. První dva týmy ze všech turnajů (celkem osm) se zúčastní republikového finále v Praze na Strahově (TCM AC Sparta Praha) ve dnech 7. - 8. června. 2011. U sportovních středisek je známo všech 16 mužstev, které jsou rozděleny do dvou skupin. Do Velkých Losin postupují: SK Sigma Olomouc FC Baník Ostrava 1.FC Slovácko FC Zbrojovka Brno HFK Třebíč AFK Chrudim FC Hradec Králové FC Slovan Liberec Do Roudnice nad Labem postupují: SK Slavia Praha 1.FK Příbram SK Dynamo České Budějovice FC Viktoria Plzeň FK Baník Sokolov FK Teplice TJ Jeseník Roudnice nad Labem

Starší žáci SK Sigma vstoupili do jara vítězněStarší žáci SK Sigma vstoupili do jara vítězně
| 27.03.2017
Sigma U 15 porazila mladší dorost PřerovaSigma U 15 porazila mladší dorost Přerova
| 13.03.2017
Sigma U 13 hrála proti Legii VaršavaSigma U 13 hrála proti Legii Varšava
| 11.03.2017
Záložník Petr Nováček je v nominaci repre U 15Záložník Petr Nováček je v nominaci repre U 15
| 07.03.2017
Patnáctka SK Sigma nastřílela 13 gólůPatnáctka SK Sigma nastřílela 13 gólů
| 03.03.2017
Zhodnocení domácích halových turnajů Sigmy U10Zhodnocení domácích halových turnajů Sigmy U10
Starší žáci SK Sigma hráli se SlaviíStarší žáci SK Sigma hráli se Slavií
| 25.02.2017
V sobotu se hraje na Hejráku turnaj U 13V sobotu se hraje na Hejráku turnaj U 13