David Kobylík si před Francií zahrál za béčko

22.07.2002 / A tým

David Kobylík si před Francií zahrál za béčko Juniorka SK Sigma Olomouc vyrazila k přáteláku do Hranic s neobvyklou posilou. Vůbec poslední utkání a poslední gól v dresu Sigmy před odchodem do francouzského Racingu Štrasburk si odjel proti SK Hranice zapsat do statistik záložník David Kobylík. Hranický nováček třetí ligy prohrával po první půlce jen o gól, pak však dostal dalších pět branek. SK Hranice - SK Sigma B 2:7 (1:2) Od 8. minuty a střely Štrbíka juniorka vedla. Ve 14. vyrovnal Hupka, o deset minut později dal druhý gól hostí Krpec. Pět minut po přestávce znovu vyrovnal Machač. Pak už stříleli jen hosté. Poslední, symbolicky sedmý šťastný gól si dal na cestu do Francie záložník David Kobylík. "David před odchodem do Francie trénoval s áčkem. Chtěl si zahrát, tak jel s námi," řekl trenér SK Sigma Olomouc ke startu mistra Evropy. "Jak se mi zápas líbil? No, na můj vkus tam bylo moc chyb v obraně na to, že za chvíli začíná soutěž. Ale na druhou stranu je potěšitelné, že na rozdíl od poslední sezóny proměňujeme šance, které si vytvoříme. V sestavě mám ještě dvě tři nejasnosti, ty vytříbíme v sobotním utkání v Hradci Králové. To bude generálka pro oba týmy," poznamenal Psotka. Branky: 14. Hupka, 50. Machač - 8. a 77. Štrbík, 24. Krpec, 57. Laštůvka, 63. vlastní, 67. Řehák, 83. Kobylík. Sigma: Kmecík - Jordánek (46. Spáčil), Čep (46. Hudec), R. Hubník (46. Krajčovič), Škerle (67. Glos) - Štrbík, Ševela, Macháček (46. Laštůvka), Glos (46. Kobylík) - Krpec (46. Řehák), Ma. Vyskočil (46. M. Hubník). Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 18. července 2002