Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

David Rojka už zase střílí

19.07.2007 / B tým

V přípravném utkání, které v Uničově sehrála juniorka Sigmy Olomouc, se trefil do sítě po zranění útočník David Rojka. Uničov – SK Sigma B 2:2 (1:2) Rojkova branka z 25. minuty utkání poslala béčko Sigmy už do dvougólového vedení, když před ním skóroval stoper Lukáš Bodeček. Domácí Uničov však nesložil zbraně a zlepšenou hrou v druhé půli dokázal vyrovnat. Lví podíl na tom měl autor obou branek Michal Večeřa. "První půle se mi líbila. Druhá už nebyla herně dobrá. Ukázalo se, že někteří hráči na třetí ligu ještě nemají," vyjádřil se trenér Sigmy B Jiří Balcárek. Branky: 29. a 77. Večeřa - 11. Bodeček, 25. Rojka. Rozhodčí: Gulajev. Diváci: 100. Uničov: Levý (46. Uvízl) - R. Řehák, Poštulka, Vejvoda, Vaníček - Dušek, Toman, Martinka, Novosad (46. Niessner) - Večeřa, Garstka (13. Macár). Trenér Zdeněk Strouhal. Sigma B: Bárta - König (67. Hrdlovič), Šalamoun, Bodeček, Stroupek - Hořava, Volf (46. Kuba), Michalčák, Lukšík (46. Horák) - Rojka(46. Bernard), Klesnil (46. Hrubý). Trenér Jiří Balcárek.

Kluci ukázali svoji kvalitu, řekl ChromýKluci ukázali svoji kvalitu, řekl Chromý