David Rojka už zase střílí

19.07.2007 / B tým

V přípravném utkání, které v Uničově sehrála juniorka Sigmy Olomouc, se trefil do sítě po zranění útočník David Rojka. Uničov – SK Sigma B 2:2 (1:2) Rojkova branka z 25. minuty utkání poslala béčko Sigmy už do dvougólového vedení, když před ním skóroval stoper Lukáš Bodeček. Domácí Uničov však nesložil zbraně a zlepšenou hrou v druhé půli dokázal vyrovnat. Lví podíl na tom měl autor obou branek Michal Večeřa. "První půle se mi líbila. Druhá už nebyla herně dobrá. Ukázalo se, že někteří hráči na třetí ligu ještě nemají," vyjádřil se trenér Sigmy B Jiří Balcárek. Branky: 29. a 77. Večeřa - 11. Bodeček, 25. Rojka. Rozhodčí: Gulajev. Diváci: 100. Uničov: Levý (46. Uvízl) - R. Řehák, Poštulka, Vejvoda, Vaníček - Dušek, Toman, Martinka, Novosad (46. Niessner) - Večeřa, Garstka (13. Macár). Trenér Zdeněk Strouhal. Sigma B: Bárta - König (67. Hrdlovič), Šalamoun, Bodeček, Stroupek - Hořava, Volf (46. Kuba), Michalčák, Lukšík (46. Horák) - Rojka(46. Bernard), Klesnil (46. Hrubý). Trenér Jiří Balcárek.

Béčku Sigmy vstup do sezóny nevyšel. Frýdku-Místku podlehlo 0:2Béčku Sigmy vstup do sezóny nevyšel. Frýdku-Místku podlehlo 0:2
| 08.08.2020
Souhrn letní přípravy B-týmuSouhrn letní přípravy B-týmu
| 07.08.2020
B-tým odehraje první mistrovské utkání na Andrově stadionuB-tým odehraje první mistrovské utkání na Andrově stadionu
| 06.08.2020
V generálce na MSFL béčko Sigmy remizovalo s Ústím nad OrlicíV generálce na MSFL béčko Sigmy remizovalo s Ústím nad Orlicí
| 01.08.2020
První prohra v přípravě. Béčko nestačilo na TřinecPrvní prohra v přípravě. Béčko nestačilo na Třinec
| 29.07.2020
Béčko si poradilo s Rýmařovem. Baďura vstřelil hattrickBéčko si poradilo s Rýmařovem. Baďura vstřelil hattrick
| 25.07.2020
B-tým sbírá v přípravě vítězství. Tentokrát porazil PřerovB-tým sbírá v přípravě vítězství. Tentokrát porazil Přerov
| 21.07.2020
B-tým zvítězil v KozlovicíchB-tým zvítězil v Kozlovicích
| 18.07.2020
Los MSFL: B-tým čeká první kolo ve Frýdku, doma poté s UničovemLos MSFL: B-tým čeká první kolo ve Frýdku, doma poté s Uničovem
| 15.07.2020
Druhá výhra v přípravě. Béčko porazilo ŠumperkDruhá výhra v přípravě. Béčko porazilo Šumperk