SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 Stáhni si mobilní aplikaci SK Sigma Olomouc!

Defenzíva Sigmy dále září, zuby si vylámaly i Teplice

20.10.2007 / A tým

V zápase 10.kola porazila Sigma Teplice brankou Melinha z úvodu klání. Defenzíva Sigmy byla opět výtečná a gól nedostala již 405 minut. 4623 diváků tak mohlo slavit vítězství nad týmem, který patří mezi absolutní špičku ligy. Martin Pulpit musel během týdne řešit trable se sestavou. Proti Baníku se vykartovali Rossi s Bajerem, v pátek se při tréninku zranil Kazár a své zranění hlavy zatím nestihl doléčit stoper Škerle. Fit zatím stále nejsou ani Janotka s Onofrejem. Poprvé tak dostal šanci od první minuty Filip Luskík, jenž operoval na levé straně zálohy. Sigma na soupeře vlétla hned v úvodu utkání a již ve třetí minutě se radoval z první branky Melinho, jehož vyzval k sólu skvělou přihrávkou Hartig. První poločas se odvíjel i nadále v režiji Sigmy a přicházely další šance. Centr Lukšíka i střela Hubníka však zůstala nevyužita. Sigma si své jednobrankové vedení udržela a tak i do druhé půle vstupovali modrobílí s jednogólovým náskokem. Dro druhého poločasu přeskupila Sigma řady. Na hrotu útoku zůstal Lukáš Hartig osamocen a Michal Hubník se stáhl na pravý kraj záložní formace. V úvodu druhé půle se vystřídalo několik slibných příležitostí na obou stranách, postupem času získávaly převahu Teplice. Šance na vyrovnání však Severočechům mařila vlastní nemohoucnost a skvěle chytající Petr Drobisz. Nejvíce příležitostí ke skórování měl reprezentační útočník Martin Fenin, olomoucká branka pro něj zůstala naštěstí zakletá. SK Sigma Olomouc - FK Teplice 1:0 (1:0) Branka: 3. Melinho Sigma: Drobisz - Jindřišek, Šuškavčevič, Hudec, Randa - Knakal, Kaščák, Melinho (83. Komárek), Lukšík (83. Pulkert) - Hubník, Hartig (67. Bueno) Teplice: Slavík - Kaufman, Lukáš, Klein, Merzič (83. Kroupa) - Ljevakovič - Štohanzl, Doležal (87. Mareš), Verbíř, Gašparík (58. Smíšek) - Fenin

25. kolo: Sigma hraje doma proti Sokolovu25. kolo: Sigma hraje doma proti Sokolovu
| 27.04.2017
Páteční zápas SK Sigma píská SeverýnPáteční zápas SK Sigma píská Severýn
| 26.04.2017
Začal předprodej na další utkání SK SigmaZačal předprodej na další utkání SK Sigma