SK Sigma Olomouc vs. Bohemians Praha 1905 Sleva -10% pro fanoušky

Devatenácka vyhrála nad Bohemians

15.10.2011 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc porazil v jedenáctém kole celostátní ligy dorostu doma na stadionu v Řepčíně Bohemians 1905. Obě branky padly v prvním poločase utkání. Sigma vstoupila do utkání velmi aktivně a prakticky nepouštěla hosty přes půlící čáru. Rychle to bylo odměněno vstřelenými brankami. V 16. minutě se po přihrávce Habusty prosadil v šestnáctce pohotovou střelou Petr Ševčík, o deset minut později zvýšil hlavou, opět po centru Habusty, Adam Ševčík. Do přestávky už se stav i přes trvající domácí tlak nezměnil. Po změně stran už se Sigmě tolik nedařilo, ale přesto výhru bez potíží dokázala uhájit. „Po přestávce se soupeř snažil, my už jsme nebyli tak důrazní. Kluci si chtěli zahrát a to se mi nelíbilo. Předržovali jsme míč, měli hodně ztrát, zbytečně jsme se nadřeli,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc U 19 – Bohemians 1905 U 19 2:0 (2:0) Branky: 16. P. Ševčík, 26. A. Ševčík. SK Sigma U 19: Slaný – Texl, Ješko, Svozil, Zahradníček (61. Hladík) – Houska (68. Štulajter), Habusta, Schmidt, Falta – A. Ševčík (73. Můčka), P. Ševčík. Trenér Augustin Chromý.

Šestnáctka vyhrála, Galus dal hattrickŠestnáctka vyhrála, Galus dal hattrick
| 22.04.2018
SK Sigma U 18 zvítězila v KarvinéSK Sigma U 18 zvítězila v Karviné
Sedmnáctka o gól prohrálaSedmnáctka o gól prohrála
Devatenáctka SK Sigma soupeři nedala šanciDevatenáctka SK Sigma soupeři nedala šanci