Devatenáctka dala pět Petržalce

15.02.2012 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 má za sebou další přípravný zápas. Devatenáctka na domácí umělce porazila slovenskou Petržalku vysoko pět k nule. Rozhodnuto bylo už v prvním poločase. V 17. minutě se po průniku Bzirského prosadil nadvakrát Schmidt. V devětatřicáté se trefil k zadní tyčce střelou zleva po přihrávce Falty Hýbl. Minutu poté Houskovu střelu dorazil Schmidt. Další dvě branky padly v závěru. Nejprve v 78. minutě Texl vybojoval presinkem míč a samostatný únik proměnil. V 82. minutě vyslal Texl kolmičkou Holuba a ten uzavřel zápasové skore. SK Sigma Olomouc U 19 – Petržalka U 19 5:0 (3:0) Branky: 17. A 40. Schmidt, 39. Hýbl, 78. Texl, 82. Holub. SK Sigma U 19: Arbeit(46. Slaný) - Studený, Svozil (67. Zbraněk), Štěrba, Falta (55. Hladík) - Bača (20. Hýbl), Texl, Bzirský, Houska(55. Holub), Langer - Schmidt(67. Hrušák). Trenér Augustin Chromý.