SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Devatenáctka dala Plzni čtverec

13.05.2012 / SCM

Ani s jistým titulem nepřestala devatenáctka SK Sigma Olomouc ničit soupeře. V tabulce první Sigma doma smetla třetí Plzeň hladce a vysoko 4:0. Hosté v Řepčíně Sigmě chvíli zkusili odolávat, ale dlouho jim to nevydrželo. V 16. minutě se trefil po příhře Studeného Schmidt, o deset minut později Zahradníček a domácí získali ke své už tak pohodové hře ještě větší klid. V zápase padly ještě dvě branky, to až po přestávce. Nejprve se po přihrávce Studeného prosadil Hladík, pak ztrestal podklouznutí stopera Schmidt. „Byli jsme v utkání s tímto soupeřem ještě lepší než na podzim, to mě potěšilo. Samozřejmě to bylo lehčí, že proti nám tentokrát nebyly tři penalty, že. Ještě jsem potřeboval, aby hráči byli trochu produktivnější, byly tam některé věci, které šly řešit jinak. A důležité bylo udržet celý zápas koncentraci, i za stavu čtyři nula. Myslím, že se to povedlo, kluci si krásně zahráli,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc U 19 – Plzeň U 19 4:0 (2:0) Branky: 16. a 63. Schmidt, 26. Zahradníček, 50. Hladík. SK Sigma U 19: Arbeit (67. Slaný) – Studený (70. Hýbl), Ješko (80. Hlavica), Svozil, Falta – Hladík (62. Bzirský), Houska, Texl, Zahradníček – Schmidt (87. Chorý), P. Ševčík. Trenér Augustin Chromý.

Mladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrou