Devatenáctka dala soupeři pětku

13.02.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál dnes doma na umělce proti FK Senica U 19. Utkání skončilo jasnou výhrou naší devatenáctky. Sigma rozhodla rychlým nástupem. Po brankách Bzirského a Studeného záhy vedla. A soupeře v poklidu přehrávala. V závěru poločasu skórovali Danis a Reška, což hosty definitivně dorazilo. Ve druhém poločase měla devatenáctka další šance, proměnila už jen jednu, v 58. se trefil Navrátil. "Na začátku zápasu to byl z naší strany dobrý vysunutý presink, soupeř se tím pádem k ničemu nedostal. Po prvních dvou gólech, které byly trošku šťastné, už bylo rozhodnuto," řekl trenér Michal Coufal. "Ve druhém poločas jsme měli znovu tlak a převahu, ale už tam bylo hodně nepřesností, i když jsme mohli dát více než jeden gól. Ale jsem spokojen s přístupem hráčů, pořád hráli aktivně," podotkl. Kromě svých hráčům mohl Coufal pochválit i borce z venkovního úseku, kteří i přes sněhovou kalamitu stačili včas připravit hřiště do stoprocentního stavu. "Jsou to největší borci, od rána od sedmi na tom pracovali, musíme jim poděkovat za velmi dobře odvedenou práci," podotkl Coufal. SK Sigma Olomouc U 19 – Senica U 19 5:0 (4:0) Branky: 9. Bzirský, 15. (pen.) Studený, 44. Danis, 45. Reška, 58. Navrátil. SK Sigma U 19: Urbášek – Studený, O. Ševčík, Hlavica, Hýbl (65. Dvorský) – Bača (46. Pekař), Stříž, Bzirský, Reška (60. Němeček) – Danis (60. Vasiljev), Navrátil (65. Chorý). Trenér Michal Coufal.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba