BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Devatenáctka dala soupeři pětku

13.02.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál dnes doma na umělce proti FK Senica U 19. Utkání skončilo jasnou výhrou naší devatenáctky. Sigma rozhodla rychlým nástupem. Po brankách Bzirského a Studeného záhy vedla. A soupeře v poklidu přehrávala. V závěru poločasu skórovali Danis a Reška, což hosty definitivně dorazilo. Ve druhém poločase měla devatenáctka další šance, proměnila už jen jednu, v 58. se trefil Navrátil. "Na začátku zápasu to byl z naší strany dobrý vysunutý presink, soupeř se tím pádem k ničemu nedostal. Po prvních dvou gólech, které byly trošku šťastné, už bylo rozhodnuto," řekl trenér Michal Coufal. "Ve druhém poločas jsme měli znovu tlak a převahu, ale už tam bylo hodně nepřesností, i když jsme mohli dát více než jeden gól. Ale jsem spokojen s přístupem hráčů, pořád hráli aktivně," podotkl. Kromě svých hráčům mohl Coufal pochválit i borce z venkovního úseku, kteří i přes sněhovou kalamitu stačili včas připravit hřiště do stoprocentního stavu. "Jsou to největší borci, od rána od sedmi na tom pracovali, musíme jim poděkovat za velmi dobře odvedenou práci," podotkl Coufal. SK Sigma Olomouc U 19 – Senica U 19 5:0 (4:0) Branky: 9. Bzirský, 15. (pen.) Studený, 44. Danis, 45. Reška, 58. Navrátil. SK Sigma U 19: Urbášek – Studený, O. Ševčík, Hlavica, Hýbl (65. Dvorský) – Bača (46. Pekař), Stříž, Bzirský, Reška (60. Němeček) – Danis (60. Vasiljev), Navrátil (65. Chorý). Trenér Michal Coufal.

Sedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrouSedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 25.11.2017
Devatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrickDevatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrick
Sedmnáctka SK Sigma s prohrouSedmnáctka SK Sigma s prohrou
| 22.11.2017
Devatenáctka SK Sigma veze výhruDevatenáctka SK Sigma veze výhru
Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala