Devatenáctka drtila po přestávce

16.04.2011 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 po dvou porážkách zase zabral. Devatenáctka doma v jedenadvacátém kole přejela Jihlavu a vyhrála rozdílem pěti branek. Sigma nejprve několik šancí zahodila, ale v 19. minutě už vedla. Po průniku Štulajtera se trefil Rolinc. Po změně stran se devatenáctka pořádně rozstřílela. V 50. minutě se z úhlu prosadil střídající Teplý. Po minutě byl Teplý faulován brankářem v šestnáctce, nařízenou penaltu proměnil Falta. V 64. minutě přidal hezkým lobem čtvrtý gól Nešický. Pak ale domácí trošku polevili, po minutě hosté snížili a pak ještě trefili tyčku. Ale závěr byl zase v olomoucké moci. V 76. minutě si Nešický narazil s Habustou a přehodil vtipně brankáře. V poslední minutě ukončil vývoj skóre krásnou trefou zdálky do šibenice Teplý. „Jsem spokojen s výsledkem a také počtem nastřílených branek. Ale nebylo dobré, že jsme po čtvrté brance přestali hrát, tam kluci polevili v koncentraci, což se nesmí stávat,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Leoš Kalvoda. SK Sigma Olomouc U 19 – Jihlava U 19 6:1 (1:0) Branky: 50. a 90. Teplý, 64. a 76. Nešický, 19. Rolinc, 51. (pen.) Falta. Rozhodčí: Možíš – Kolář, Podaný. ŽK: Malinkovič, Brabec. SK Sigma U 19: Karabina – Svozil, F. Přikryl, Štěrba, Falta – Nešický, Habusta, Houska (54. Bernard), Štulajter – Rolinc (46. Teplý), Schmidt (75. Hladík). Trenér Leoš Kalvoda.