Devatenáctka na závěr vysoko vyhrála

29.11.2011 / SCM

Dohrávkou utkání SK Sigma Olomouc U 19 proti Mostu skončila podzimní část celostátní ligy dorostu. Devatenáctka z Hané v posledním mistrovském zápase roku zaznamenala nejvyšší výhru, soupeře porazila 8:0. A přezimuje na prvním místě tabulky s náskokem devíti bodů. Domácí se do zápasu rozjížděli pozvolněji, ale s přibývajícím časem dominovali. Nejprve pálil Plšek do břevna. Ve 25. minutě otevřel skóre Houska, do pauzy se ještě trefili Zahradníček a Hladík. V úvodu druhé půle se po standardce prosadil Ješko, pak přidal svou druhou branku v zápase Hladík. V 68. minutě zahodil Houska penaltu. Další šance proměnila Sigma až v závěrečné desetiminutovce. Nejprve v 84. minutě pálil přesně Holub, pak během dvou minut dvakrát Teplý. „Poslední utkání sezony jsou vždycky specifická. My jsme chtěli potvrdit dobrou výkonnost a jít do náskoku devíti bodů před druhým v tabulce. To se nám povedlo. Jsem rád, že kluci si s chutí zahráli a předvedli dobrý výkon,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. Devatenáctka soupeře jasně přejela, byť v týmu chyběli Habusta, Falta, Schmidt nebo Texl, kteří v předchozích kolech pravidelně nastupovali a patřili k oporám. „Naštěstí se ukázalo, že máme dostatečně široký kádr. Kluci, kteří nastoupili, dokázali, že si šanci zaslouží. Těší mě, že s tak širokým kádrem kvalitních fotbalistů můžeme pracovat. Těší mě, že to mužstvo zvládlo. A těm, co jsou nemocní, přeji, aby se brzy uzdravili, abychom jaro zvládli co nejlépe,“ řekl asistent trenéra Jan Krajčovič. SK Sigma Olomouc U 19 – Most U 19 8:0 (3:0) Branky: 36. a 58. Hladík, 87. a 88. Teplý, 25. Houska, 31. Zahradníček, 52. Ješko, 84. Holub. SK Sigma U 19: Slaný – Štěrba, Ješko, Svozil, Můčka (83. Hýbl) – Hladík (85. Langer), Houska, Plšek (60. Teplý), Zahradníček (76. Holub) – A. Ševčík (60. Studený), P. Ševčík. Trenér Augustin Chromý.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba