Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Devatenáctka nedala Slovanu šanci

16.02.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 měl dnes na umělce za soupeře Slovan Bratislava. V prvním poločase ještě drželi hosté výsledkově s naší devatenáctkou krok, ale ve druhém už se jasná převaha projevila. Jako hluší do vrat bušili od začátku utkání domácí hráči do obrany soupeře. Ale dlouho nemohli dát gól. A paradoxně do vedení šel Slovan. Sigma vytvořila mezírku v defenzivě, kterou hosté využili. Tři minuty poté ale srovnal po centru Rešky Chorý. Po přestávce už si devatenáctka také zastřílela. V 52. minutě se po rohu Bzirského prosadil hlavou Chorý, o pět minut později po přímém kopu dorážel z malého vápna Stupdený. V závěru zápasu se během minut ještě dvakrát prosadil Danis, který měl ještě předtím několik tutovek.. "V prvním poločase nám nešla finální přihrávka, ve druhém už Slovan nevydržel ten náš tlak, takže i dalších šancí tam bylo hodně. takticky jsme hráli dobře, jen chyběla ta finálka. V prvním poločase jsme udělali jednu chybu v obraně a dostali jsme z ní gól," řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal. SK Sigma Olomouc U 19 – Slovan Bratislava U 19 5:1 (1:1) Branky Sigmy: 39. a 52. Chorý, 83. a 84. Danis, 57. Studený. SK Sigma U 19: Urbášek (46. Kopřiva) – Studený (62. Němeček), O. Ševčík (46. Hlavica), Řehák (67. O. Ševčík), Hýbl – Stříž, Kalvach, Bzirský, Reška (57. Vasiljev) – Danis (46. Pekař), Chorý (67. Danis). Trenér Michal Coufal. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Devatenáctka SK Sigma veze bod z HradceDevatenáctka SK Sigma veze bod z Hradce
| 25.02.2017
Mladší dorost SK Sigma s prohrou a vítězstvímMladší dorost SK Sigma s prohrou a vítězstvím
Cíle jsou pořád stejné, řekl StarobaCíle jsou pořád stejné, řekl Staroba
| 23.02.2017
Mladší dorost SK Sigma zabodoval s OstravouMladší dorost SK Sigma zabodoval s Ostravou
| 22.02.2017
Mladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrou
| 18.02.2017
Devatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v TrenčíněDevatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v Trenčíně
Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16
| 16.02.2017
Devatenáctka SK Sigma remizovala se ŽilinouDevatenáctka SK Sigma remizovala se Žilinou
| 14.02.2017
Mladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohryMladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohry
| 11.02.2017
Brankář Markovič je v nominaci repre U 16Brankář Markovič je v nominaci repre U 16