Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Devatenáctka nedala Slovanu šanci

16.02.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 měl dnes na umělce za soupeře Slovan Bratislava. V prvním poločase ještě drželi hosté výsledkově s naší devatenáctkou krok, ale ve druhém už se jasná převaha projevila. Jako hluší do vrat bušili od začátku utkání domácí hráči do obrany soupeře. Ale dlouho nemohli dát gól. A paradoxně do vedení šel Slovan. Sigma vytvořila mezírku v defenzivě, kterou hosté využili. Tři minuty poté ale srovnal po centru Rešky Chorý. Po přestávce už si devatenáctka také zastřílela. V 52. minutě se po rohu Bzirského prosadil hlavou Chorý, o pět minut později po přímém kopu dorážel z malého vápna Stupdený. V závěru zápasu se během minut ještě dvakrát prosadil Danis, který měl ještě předtím několik tutovek.. "V prvním poločase nám nešla finální přihrávka, ve druhém už Slovan nevydržel ten náš tlak, takže i dalších šancí tam bylo hodně. takticky jsme hráli dobře, jen chyběla ta finálka. V prvním poločase jsme udělali jednu chybu v obraně a dostali jsme z ní gól," řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal. SK Sigma Olomouc U 19 – Slovan Bratislava U 19 5:1 (1:1) Branky Sigmy: 39. a 52. Chorý, 83. a 84. Danis, 57. Studený. SK Sigma U 19: Urbášek (46. Kopřiva) – Studený (62. Němeček), O. Ševčík (46. Hlavica), Řehák (67. O. Ševčík), Hýbl – Stříž, Kalvach, Bzirský, Reška (57. Vasiljev) – Danis (46. Pekař), Chorý (67. Danis). Trenér Michal Coufal. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc