Devatenáctka nezvládla druhý poločas

06.02.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál dnes doma na umělé trávě proti třetiligovému Uničovu. Po bezbrankovém poločase naše devatenáctka prohrála o tři branky, dvě z nich inkasovala v závěrečných minutách. V prvním poločase žádná branka nepadla. To druhý už byl v tomto ohledu jiný. Bezgólový stav vydržel hodinu hry, pak se hosté prosadili po rohovém kopu. A v poslední pětiminutovce přidali ještě dvě slepené branky. „První poločas to byl docela dobrý fotbal z obou stran. Nám se ve druhé půlce po vystřídání hra propadla, k tomu jsme dostali branky po individuálních chybách,“ řekl trenér SK Sigma Michal Coufal. SK Sigma Olomouc U 19 – Uničov 0:3 (0:0) Branky: 62. Jeřábek, 85. Horka, 86. Žmolík. Rozhodčí: Lakomý. SK Sigma U 19: 1. poločas: Neuer – Studený, Hlavica (32. Řehák), O. Ševčík, Dvorský – Bača, Buchvaldek, Stříž, Bzirský, Reška – Navrátil. 2. pol.: Urbášek – Studený, O. Ševčík, Řehák, Dvorský (60. Hlavica) – Pekař, Bzirský, Banovec, Fišer – Navrátil, Buchvaldek. Trenér Michal Coufal. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +