SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc vs. FC Viktoria Plzeň

Devatenáctka o gól prohrála

02.04.2011 / SCM

První jarní zápas na stadionu v Řepčíně týmu SK Sigma Olomouc U 19 nevyšel. Devatenáctka doma smolně prohrála se Zbrojovkou Brno. Hanáci doplatili na promarněný první poločas, ve kterém inkasovali dvě laciné branky po rohových kopech. A defenzivu hostů už více než jednou nepřekonali. Sigma vstoupila do zápasu dobře, jenže z převahy se nedostávala do zakončení. A přišel trest v podobě dvou lacino inkasovaných branek po rohových kopech. Ještě do přestávky domácí snížili, do prázdné branky hezkou akci zakončoval Rolinc. Po přestávce se hrálo jen před brněnskou šestnáctkou, ale alespoň jednu branku už Sigma dát nedokázala. „Neproměnili jsme šance a inkasovali dvě branky po rozích, které ani nemusely být, to se mělo uhrát jinak. Ale hlavně jsme prodrbali první poločas, ten jsme naprosto zbytečně prospali,“ zlobil se trenér SK Sigma U 19 Leoš Kalvoda. SK Sigma Olomouc U 19 – Zbrojovka Brno U 19 1:2 (1:2) Branka: 43. Rolinc. SK Sigma U 19: Karabina – Globa (46. Svozil), F. Přikryl, Štěrba, Můčka (61. Hladík) – Nešický (76. Štulajter), Habusta, Houska, Falta – Rolinc, Schmidt. Trenér Leoš Kalvoda.