SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Devatenáctka podlehla Trenčínu

23.02.2013 / SCM

Na těžkém terénu za hustého sněžení hrála devatenáctka SK Sigma Olomouc doma na umělce proti Trenčínu. Po nerozhodném poločase se s podmínkami hry vypořádali lépe hosté a zvítězili. „Pro oba týmy byl sníh stejný, z hlediska přesnosti přihrávek nás soupeř předčil. První poločas byl jakž takž, druhý už jsme nestíhali. Musím pochválit brankáře, chytal výborně, řekl Michal Coufal SK Sigma Olomouc U 19 – Trenčín U 19 1:2 (1:1) Branka Sigmy: 22. Chorý. SK Sigma U 19: Urbášek – Studený (70. Němeček), Hlavica (60. Řehák), O. Ševčík, Hýbl – Stříž, Bzirský (75. Hodis), Kalvach, Langer (33. Reška) – Danis, Chorý (75. Navrátil). Trenér Michal Coufal.

Kluci to odmakali a odbojovali, řekl StarobaKluci to odmakali a odbojovali, řekl Staroba
| 28.03.2017
Mladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrou