Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Devatenáctka podlehla Zlínu

02.10.2010 / SCM

Trápení týmu SK Sigma Olomouc U 19 v posledních týdnech pokračuje. Devatenáctka hrála v 9. kole celostátní ligy staršího dorostu doma v Řepčíně proti Zlínu. Po poločase vedla, ale nakonec nedokázala vybojovat ani jeden bod. V úvodu zápasu měli domácí tři vyložené šance, skóroval až Rolinc ve 33. minutě. Vedením Sigmy o jednu branku skončil i první poločas. Ale ten druhý nezačali Hanáci dobře. Prakticky hned po rozehrávce vyrobili hrubku v obraně a dovolili Zlínu srovnat. Pak se hrálo jen na polovici hostů, ale po hodině zápasu přišla další chyba v defenzivě a Zlín se dostal do vedení. V 79. minutě srovnal střídající Jakubec a zdálo se, že Sigma ještě bude mít sílu na vítěznou branku. Jenže tři minuty před koncem vykopl brankáři Slanému balon z rukavic Janáček, sudí proti tomu nic nenamítal a Zlín tak mohl vyhrát tři dva. „Je to stejné prakticky v každém zápase. Stále doplácíme na neuvěřitelné chyby v defenzivě. Není to jen otázka obránců, ale celého týmu, pořád se to opakuje,“ řekl trenér SK Sigma Leoš Kalvoda. SK Sigma Olomouc U 19 - Zlín U 19 2:3 (1:0) Branky: 33. Rolinc, 79. Jakubec - 46. Suchý, 63. Beránek, 87. Janáček. SK Sigma U 19: Slaný – F. Přikryl (77. Nešický), Ješko, Svozil, Talián – Habusta, Plšek, Houska, Falta (61. Schmidt) – A. Ševčík (73. Jakubec), Rolinc. Trenér Leoš Kalvoda.