SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Devatenáctka pokračuje na vítězné vlně

26.08.2007 / SCM

Kdo se přišel podívat na moravské derby viděl divácky atraktivní hokejovou přestřelku. Hned od počátku utkání bylo vidět, že obě mužstva upřednostňují ofensivní fotbal. Naši borci měli mírnější převahu po celý první poločas, a potvrdil to výsledek první půle, to když odcházeli do kabin za příznivého stavu 3:1. Druhý poločas začal dvěma hrubými chybami olomouckého gólmana, z nichž tu druhou potrestala Opava kontaktním gólem. Sigma však hned z protiútoku rozdíl ve skóre navýšila a o dalších několik minut Sigma uzavřela svůj účet branek, to když Pospíšil proměnil pokutový kop a zkompletoval tak svůj hatrick. To že je utkání rozhodnuté, napadlo nejspíše i domácí hráče, kteří z nepochopitelných důvodů upustili od svého kombinačního fotbalu a jednotlivý hráči se začali utápět v nekonečných kličkách a následující ztráty Opava trestala. Domácí obrana si najednou nevěděla rady s výbornou dvojicí opavských útočníků a v závěru utkání si nechala dát dvě branky a utkání tak pořádně zdramatizovat. SK Sigma Olomouc U19 - SFC Opava U19 5:4 (3:1) Branky: 19. Štětina, 31. Doležal, 40., 54 a 73. Pospíšil - 23. Wirth, 53. Neubert 86. Holčák, 89. Středula Sestava: Jakoubek – Nuc, Dreksa, Ulma, Heidenreich – Javůrek (77. Navrátil),Štětina,Jančík (81. Forster), Blaha (56. Dvořák) – Doležal, Pospíšil Další zápas odehrají starší dorostenci v pátek 31.8.2007 v 11:00 hodin ve Starém Městě proti Slovácku.

Mladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrou