Devatenáctka porazila doma Plzeň

05.03.2011 / SCM

Vstup do jarní části sezony se týmu SK Sigma Olomouc U 19 podařil. Devatenáctka doma s Plzní dvakrát pohrávala. Ale pokaždé dokázala manko smazat, nakonec vyhrála 4:2. Domácí vstoupili do utkání dobře, ale neproměňovali šance. A hosté je za to ztrestali v 16. minutě. Do šaten se šlo za nerozhodného stavu. V závěru poločasu byl faulován v šestnáctce Teplý a nařízenou penaltu proměnil Rolinc. Po pauze se obraz hry neměnil. Sigma mohla jít do vedení, ale když své šance neproměnila, dostavil se další trest. Závěr se ovšem domácím znovu povedl. V 78. minutě se po akci Hladíka prosadil Rolinc. Pět minut před koncem skončil v síti přímý kop Falty. A ve druhé minutě nastavení se tentýž hráč prosadil podruhé. „Na první zápas jara to byl velmi dobrý zápas. Hosté měli fyzicky velmi zdatný tým, ale dokázali jsme se prosadit. Dali jsme čtyři branky, ale měli jsme ještě mnoho dalších šancí,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc U 19 Leoš Kalvoda. SK Sigma Olomouc U 19 – Plzeň U 19 4:2 (1:1) Branky: 45. (pen.) a 78. Rolinc, 85. a 90 (+2) Falta – 16. Kužel, 64. Dvořák. SK Sigma: Karabina – Benýšek (69. Svozil, 74. Hladík), Ješko, F. Přikryl, Můčka – Nešický, Habusta, Houska, Falta – Teplý (68. A. Ševčík), Rolinc. Trenér Leoš Kalvoda.

Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně