Devatenáctka porazila juniorku Hradce

12.07.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 odehrál ve Slatinicích první přípravný zápas. Svěřenci trenérů Augustina Chromého a Lukáše Staroby porazili juniorku Hradce Králové o jeden gól. Devatenáctku poslal do vedení v 19. minutě Danis, bylo to hlavou po rohy Jemelky. Pak si domácí vybrali slabou chvilku a během dvou minut hosté otočili stav. Do pauzy bylo srovnáno, střelecky se znovu prosadil Danis. Po přestávce měly oba tým nějaké šance, oba trefily břevno, ale gól už padl jenom jeden. Tři minuty před koncem po rohu Jemelky míč s pomocí protihráče dotlačil do sítě Ševčík. Další zápas hraje SK Sigma U 19 proti Uničovu zítra, v sobotu 13. července, od 10.00 znovu ve Slatinicích. SK Sigma Olomouc U 19 – Hradec Králové jun. 3:2 (2:2) Branky: 19. a 44. Danis, 87. O. Ševčík – 26. Mrázek, 28. Hofman. Rozhodčí: Lakomý. Diváci: 80. SK Sigma U 19: Neuer – Kotůlek, O. Ševčík, Kotouč, Jemelka – Žák (75. Fišer), Weinlich, Bzirský, Šteigl (60. Sikora), Fišer (57. Kubeček) – Danis (46. Holčapek). Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Dorost SK Sigma v Třinci s jednou výhrouDorost SK Sigma v Třinci s jednou výhrou
| 24.09.2017
Sedmnáctka doma těsně prohrálaSedmnáctka doma těsně prohrála
Devatenáctka Sigmy porazila TepliceDevatenáctka Sigmy porazila Teplice
Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body