Devatenáctka porazila juniorku Hradce

12.07.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 odehrál ve Slatinicích první přípravný zápas. Svěřenci trenérů Augustina Chromého a Lukáše Staroby porazili juniorku Hradce Králové o jeden gól. Devatenáctku poslal do vedení v 19. minutě Danis, bylo to hlavou po rohy Jemelky. Pak si domácí vybrali slabou chvilku a během dvou minut hosté otočili stav. Do pauzy bylo srovnáno, střelecky se znovu prosadil Danis. Po přestávce měly oba tým nějaké šance, oba trefily břevno, ale gól už padl jenom jeden. Tři minuty před koncem po rohu Jemelky míč s pomocí protihráče dotlačil do sítě Ševčík. Další zápas hraje SK Sigma U 19 proti Uničovu zítra, v sobotu 13. července, od 10.00 znovu ve Slatinicích. SK Sigma Olomouc U 19 – Hradec Králové jun. 3:2 (2:2) Branky: 19. a 44. Danis, 87. O. Ševčík – 26. Mrázek, 28. Hofman. Rozhodčí: Lakomý. Diváci: 80. SK Sigma U 19: Neuer – Kotůlek, O. Ševčík, Kotouč, Jemelka – Žák (75. Fišer), Weinlich, Bzirský, Šteigl (60. Sikora), Fišer (57. Kubeček) – Danis (46. Holčapek). Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Devatenáctka SK Sigma prohrálaDevatenáctka SK Sigma prohrála
| 26.05.2017
Mladší dorostenci SK Sigma mají další bodyMladší dorostenci SK Sigma mají další body
| 24.05.2017
Devatenáctka SK Sigma opět promrhala vedeníDevatenáctka SK Sigma opět promrhala vedení
| 23.05.2017
Mladší dorost SK Sigma s výhrou a remízouMladší dorost SK Sigma s výhrou a remízou
| 20.05.2017
Devatenáctka SK Sigma ztratila vedeníDevatenáctka SK Sigma ztratila vedení
Individuálních chyb bylo moc, řekl StarobaIndividuálních chyb bylo moc, řekl Staroba
| 16.05.2017
Devatenáctka SK Sigma o gól padlaDevatenáctka SK Sigma o gól padla
| 13.05.2017
Mladší dorost Sigmy nedal soupeři šanciMladší dorost Sigmy nedal soupeři šanci
| 10.05.2017
Bylo to pro nás dobré utkání, řekl StarobaBylo to pro nás dobré utkání, řekl Staroba
Mladší dorost SK Sigma za tři body ve VítkovicíchMladší dorost SK Sigma za tři body ve Vítkovicích