SK Sigma Olomouc vs. Bohemians Praha 1905 Sleva -10% pro fanoušky

Devatenáctka porazila juniorku Hradce

12.07.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 odehrál ve Slatinicích první přípravný zápas. Svěřenci trenérů Augustina Chromého a Lukáše Staroby porazili juniorku Hradce Králové o jeden gól. Devatenáctku poslal do vedení v 19. minutě Danis, bylo to hlavou po rohy Jemelky. Pak si domácí vybrali slabou chvilku a během dvou minut hosté otočili stav. Do pauzy bylo srovnáno, střelecky se znovu prosadil Danis. Po přestávce měly oba tým nějaké šance, oba trefily břevno, ale gól už padl jenom jeden. Tři minuty před koncem po rohu Jemelky míč s pomocí protihráče dotlačil do sítě Ševčík. Další zápas hraje SK Sigma U 19 proti Uničovu zítra, v sobotu 13. července, od 10.00 znovu ve Slatinicích. SK Sigma Olomouc U 19 – Hradec Králové jun. 3:2 (2:2) Branky: 19. a 44. Danis, 87. O. Ševčík – 26. Mrázek, 28. Hofman. Rozhodčí: Lakomý. Diváci: 80. SK Sigma U 19: Neuer – Kotůlek, O. Ševčík, Kotouč, Jemelka – Žák (75. Fišer), Weinlich, Bzirský, Šteigl (60. Sikora), Fišer (57. Kubeček) – Danis (46. Holčapek). Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Šestnáctka vyhrála, Galus dal hattrickŠestnáctka vyhrála, Galus dal hattrick
| 22.04.2018
SK Sigma U 18 zvítězila v KarvinéSK Sigma U 18 zvítězila v Karviné
Sedmnáctka o gól prohrálaSedmnáctka o gól prohrála
Devatenáctka SK Sigma soupeři nedala šanciDevatenáctka SK Sigma soupeři nedala šanci