Devatenáctka porazila Šumperk

14.01.2014 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 je tento týden na soustředění v Loučné nad Desnou. Jeho součástí jsou také dvě přípravná utkání. To první hrála dnes proti Šumperku. Zápas s divizním soupeřem rozhodla Sigma už v prvním poločase. V 17. minutě proměnil pokutový kop za faul na Žáka Yunis. O deset minut později přistavil Bala míč Banovcovi, který přidal druhou branku. Čtyři minuty před koncem prvního poločasu se Banovec uvolnil, přihrál pod sebe a Yunis skóroval. Další zápas hraje devatenáctka ve čtvrtek proti Velkým Losinám. Šumperk – SK Sigma Olomouc U 19 0:3 (0:3) Branky: 17. (pen.) a 41. Yunis, 27. Banovec. SK Sigma U 19: Spurný – Vogl (46. Seibert), Kotouč, Řehák, Kováč – Fišer (60. Šteigl), Bala (75. Weinlich), Banovec, Žák (66. Sečkář) – Yunis, Bzirský. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Repre výběr U18 s brankářem Trefilem veze z turnaje v Dubaji zlatoRepre výběr U18 s brankářem Trefilem veze z turnaje v Dubaji zlato
| 25.03.2019
Sigma U18 i U16 porazila SlováckoSigma U18 i U16 porazila Slovácko
| 24.03.2019
Dorostenci SK Sigma v dalších utkáních české reprezentaceDorostenci SK Sigma v dalších utkáních české reprezentace
Náročný týden mají za sebou žáci SK SigmaNáročný týden mají za sebou žáci SK Sigma
| 23.03.2019
Dorostenecké týmy U19 a U17 se postavily PlzniDorostenecké týmy U19 a U17 se postavily Plzni
Mladíci Sigmy v dresu národních týmů U17, U18 a U19Mladíci Sigmy v dresu národních týmů U17, U18 a U19
| 21.03.2019
Lukáš Raab vede tabulku střelců 1. Celostátní ligy dorostuLukáš Raab vede tabulku střelců 1. Celostátní ligy dorostu
| 19.03.2019
U16 úspěšně zahájila jaro. Ohlédněme se za její zimní přípravouU16 úspěšně zahájila jaro. Ohlédněme se za její zimní přípravou
| 17.03.2019
Tým U18 zahájil jarní část soutěže remízouTým U18 zahájil jarní část soutěže remízou
Jakub Trefil v nominaci reprezentačního výběru U18Jakub Trefil v nominaci reprezentačního výběru U18