Devatenáctka porazila Velké Losiny

18.07.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 pokračuje v herním soustředění, které absolvuje v tomto týdnu v Relax centru Gól v Loučné nad Desnou. Devatenáctka dnes hrála proti Velkým Losinám, účastníka Krajského přeboru porazila o jednu branku. Po bezbrankovém poločase rozhodla Sigma v úvodu druhé části zápasu. V 53. minutě prodloužil roh Weinlicha Kotouč a Skoupý dal první gól zápasu. O tři minuty později se po přihrávce Weinlicha prosadil Stanečka. V 62. minutě domácí snížili, více branek už nepadlo. „Do utkání jsme vstoupili dobře, dařila se nám kombinace, ale nedostávali jsme se tolik do zakončení a kvalitní střelby. Po přestávce domácí postupně odcházeli fyzicky, pak jsme se prosadili i střelecky. Spousta hráčů nesplnila očekávání, bylo tam hodně drobných chybiček, které už na takové úrovni nemají místo. Z druhé strany zase další kluci překvapili, tentokrát jsme nastoupili spíše v mladším složení,“ řekl trenér SK Sigma Lukáš Staroba. Velké Losiny – SK Sigma Olomouc U 19 1:2 (0:0) Branky: 53. Skoupý, 56. Stanečka. SK Sigma U 19: Neuer (46. Hora) – Kubeček (46. Kotouč), Skoupý, Herynek, Kováč – Stryk (46. Kotůlek), Weinlich (75. Danis), Šteigl, Fišer (60. Seibert) – Yunis (70. Žák), Stanečka. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. SK Sigma Olomouc v síti Google + Facebook SK Sigma Olomouc

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba