Devatenáctka pouze remizovala

21.08.2011 / A tým

Druhý domácí zápas v týdnu týmu SK Sigma Olomouc U 19 nevyšel ke stoprocentní spokojenosti. Devatenáctka doma ztratila dva body při remíze tři ku třem. Pro Sigmu začalo utkání dobře a rychle vedla. V 5. minutě se krásně trefil z přímého kopu Zahradníček. Hostům se podařilo po pár minutách srovnat stav a remíza 1:1 platila až do úvodu druhé půlky. Tam přišly slabší hanácké okamžiky a po chybách v defenzivě Slovácko odskočilo na rozdíl dvou branek. Domácí to ale nezlomilo a v 59. minutě snížil Zahradníček. Ale zároveň rostl tlak Sigmy, se kterým šly i šance. Měnit skore mohli A. Ševčík, Schmidt (2x) nebo Teplý (2x). Povedlo se to v 71. minutě, to se po rohovém kopu prosadil Texl. Sigma měla na obrat a všechny body, šance na to byly. Ale proti byla jednou tyčka a jednou zadák na brankové čáře. „Vstoupili jsme dobře do utkání, dali gól, měli i další šance. Ale soupeř nás trestal z brejků. Což je typické pro dorost. Bylo to utkání nahoru dolů. Jsem rád, že jsme to natáčeli na video, protože si to musíme rozebrat, aby k těm chybám příště nedocházelo. Klobouk dolů před kluky, že to za stavu 1:3 nezabalili a nakonec jsme mohli i vyhrát. Bylo to takové anglické utkání, které se muselo líbit divákům,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc U 19 – Slovácko 3:3 (1:1) Branky: 5. a 59. Zahradníček, 71. Texl. SK Sigma U 19: Arbeit – Štulajter (81. Globa), Svozil, Habusta, Falta – Hladík, P. Ševčík, Texl, Houska (58. Teplý), Zahradníček (68. Langer) - A. Ševčík (54. Schmidt). Trenér Augustin Chromý. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc