Devatenáctka přehrála Slovan Bratislava

22.02.2012 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 odehrál další mezinárodní přípravný zápas. Doma na umělé trávě devatenáctka přehrála Slovan Bratislava a vyhrála o dvě branky. Všechny tři góly domácích dal útočník Marek Schmidt. Domácí měli celý zápas velkou převahu, hosté se snažili hrozit z rychlých kontrů. První gól padl pět minut před přestávkou, když přihrávku Michala Holuba využil Marek Schmidt. Krátce po změně stran přihrával Tomáš Zahradníček a Schmidt skóroval podruhé. Hattrick završil po hodině hry, to se trefil do šibenice hlavou po centru Zahradníčka. Další přípravný zápas hraje devatenáctka v sobotu proti Dukle Praha (11.00). SK Sigma Olomouc U 19 – Slovan Bratislava U 19 3:1 (1:0) Branky Sigmy: 40., 55. a 61. Schmidt. Rozhodčí: Křepský. SK Sigma U 19: Arbeit – Studený (46. Hrušák), Svozil, Zbraněk (35. Štěrba), Hýbl – Bača, Texl (46. Houska), Bzirský, Falta – Holub (46. Zahradníček), Schmidt (75. Holub). Trenér Augustin Chromý. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc