Devatenáctka přestřílela Teplice

16.03.2013 / SCM

Na branky bohatý zápas odehrál doma proti Teplicím tým SK Sigma Olomouc U 19. Ve 21. kole celostátní ligy dorostu devatenáctka po poločase o gól prohrávala, ale po přestávce mohutnou ofenzivou rozhodla. Sigma měla od začátku zápasu převahu, ale první gól si dali hosté sami. Vedení mělo domácí uklidnit, jenže dlouho to nevydrželo. Teplice během dvou minut proměnily své dvě první vážnější možnosti v góly a stav otočily. Ve 26. minutě srovnal hlavou po standardce Studený. Deset minut před přestávkou hosté znovu vedli, po proměněném pokutovém kopu. Výsledkem 2:3 také první poločas skončil. V tom druhém teda čekala Sigmu perná práce. Zápas se začal lámat na domácí stranu po hodině hry. V 59. minutě zastavilo střelu Stříže z přímého kopu přes zeď břevno, O. Ševčík hlavou dorazil a bylo srovnáno. V 67. minutě střel Langra brankář vyrazil pouze k Danisovi, který hlavou poslal podruhé v utkání Sigmu do vedení. A to už domácí nepustili. V 76. minutě Langer vymotal teplickou obranu a Chorý dával do prázdné. Sedm minut před koncem přidal šestý gól Sigmy výstavní trefou zpoza vápna do šibenice Buchvaldek. "Naštěstí jsme to ve druhém poločase otočili, protože v prvním jsme dostali skutečně velmi lacné góly. Třetí jsme dostali z penalty, první jsme jim nechystali, druhý byl odražená střela, zbytečně všechny. Jsem rád, že jsme to otočili," řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal. SK Sigma Olomouc U 19 – Teplice 19 6:3 (2:3) Branky: 14. vlastní Horvát, 26. Studený, 59. O. Ševčík, 67. Danis, 76. Chorý, 83. Buchvaldek – 19. Batryn, 21. Doubek, 35. (pen.) Richter. Rozhodčí: Peřina. ŽK: Takács. SK Sigma U 19: Urbášek – Studený, Řehák, O. Ševčík, Hýbl – Langer (76. Bača), Stříž, Buchvaldek, Bzirský, Danis (85. Richter) – Chorý. Trenér Michal Coufal. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Sedmnáctka SK Sigma za tři góly tři bodySedmnáctka SK Sigma za tři góly tři body