JEDENÁCTKA A TRENÉR STOLETÍ

Devatenáctka převahu nevyužila

07.08.2013 / SCM

Ani ve druhém domácím utkání sezony se nepovedlo týmu SK Sigma Olomouc U 19 vyhrát doma. Devatenáctka hrála na stadionu v Řepčíně proti Liberci, žádnou z tutovek neproměnila, duel skončil nerozhodně 0:0. Celé utkání měla Sigma velkou převahu, v závěru drtivou, ale ani jeden gól z ní nevytěžila. Ovšem šance na to rozhodně měla. Ve 14. minutě byl sám na malém vápně Buchvaldek, trefil jen gólmana, to samé se povedlo vzápětí Banovcovi. Ve 27. Buchvaldek, proti kterému vyběhl gólman, přihrával Yunisovi, který přestřelil prázdnou bránu. O pět minut později liberecký brankář zmařil gólovou hlavičku Ševčíkovi, míč vyrazil na roh. Po kterém to samé provedl Řehákovi, který ještě dorážel nad odkrytou bránu. Hosté hrozili z brejků, ale až na jednu situaci, se kterou si gólman Neuer poradil, nebyli přesní. Jako domácí Danis dvě minuty před pauzou, když zblízka po centru Bzirského hlavičkoval vedle. V 50.minutě zakončoval po centru Jemelky Yunis, zblízka ale trefil jen gólmana. Brankář Liberce svůj tým znovu zachránil o tři minuty později, přímý kop Kalvacha vytáhl ze šibenice na roh. V 55. minutě byl ve středu gólman Neuer. Moc práce v tomto utkání neměl, ale tutovkou Matějky se poradil výtečně. Sigma v závěrečném tlaku hledala skulinky v liberecké defenzivě, ale nebylo jí přáno. V 77. minutě mířil Fišer jen na střed, dvě minuty před koncem Kalvach o kousek vedle, takže žádný gól nakonec nepadl. „Naše hra se oproti utkání s Boleslavi zlepšila. Vytvořili jsme si dost tutových šancí po kvalitních akcích, pěkných kombinačních. Banovec, Buchvaldek, Yunis nebo Danis to měli proměnit, je to škoda. Gólových šancí jsme měli dost ze hry i standardek. Jenže jsme je neproměnili a soupeř nám pořád hrozil,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc U 19 – Liberec U 19 0:0 Rozhodčí: Gallo – Paták, Svoboda. ŽK: Buchvaldek – Chlumecký, Ondráček. Diváci: 80. SK Sigma U 19: Neuer – Bzirský (58. Kubeček), O. Ševčík, Řehák, Jemelka (65. Kováč) – Danis (70. Fišer), Buchvaldek, Kalvach, Banovec (84. Banovec), Vichta – Yunis (74. Žák). Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.

Týmy U18 a U16 dnes hrály proti LíšniTýmy U18 a U16 dnes hrály proti Líšni
| 19.04.2019
Dorostu se proti Hradci nedařilo střeleckyDorostu se proti Hradci nedařilo střelecky
| 17.04.2019
SK Sigma U18 i U16 si poradila s Frýdkem-MístkemSK Sigma U18 i U16 si poradila s Frýdkem-Místkem
| 14.04.2019
Dorostenci U19 a U17 porazili PardubiceDorostenci U19 a U17 porazili Pardubice
Týmy U15 a U14 si zastřílely proti SlováckuTýmy U15 a U14 si zastřílely proti Slovácku
| 11.04.2019
Na Memoriálu Vlastislava Marečka vybojovala Sigma U16 3. místoNa Memoriálu Vlastislava Marečka vybojovala Sigma U16 3. místo
Týmy U18 a U16 hostily Valašské MeziříčíTýmy U18 a U16 hostily Valašské Meziříčí