BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Devatenáctka prohrála na Spartě

20.11.2011 / SCM

Utkání šestnáctého kola celostátní dorostenecké ligy se týmu SK Sigma Olomouc U 19 nepovedlo. Devatenáctka rychle prohrávala, navíc šla do deseti. A pak už nebylo lehké s nepříznivým vývojem něco udělat. Hosté své šance v úvodu nedohráli a nevyužili. A následoval rychlý a krutý trest. Ve 20. minutě brankář Arbeit sice střelu soupeře vyrazil, ale na dorážku už byl krátký a hosté prohrávali. O dvě minuty později dostal červenou kartu Habusta, za další dvě minuty inkasovala Sigma druhou branku z penalty. „Tím okamžikem bylo prakticky po zápase. Sice jsme to nezabalili, to určitě ne. Ale už to bylo těžké. Stále jsme chtěli, snažili jsme se o zvrat, pokoušeli jsme se alespoň o srovnání. Jenže už to bylo obtížné a nepovedlo se nám to,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. V 81. a 83 minutě dali domácí další dvě slepené branky a bylo hotovo. OpenWine Tým SK Sigma U 19 bude hrát do konce podzimu ještě dvě utkání. V pátek 25. listopadu v Opavě (10.15), v úterý 29. listopadu potom doma proti Mostu (14.00, umělá tráva). Sparta Praha – SK Sigma Olomouc U 19 4:0 (2:0) ČK: 22. Habusta. SK Sigma U 19: Arbeit – Štulajter, Ješko (74. Štěrba), Svozil, Můčka (68. Hýbl) – Hladík, Habusta, Houska, Zahradníček – A. Ševčík (28. P. Ševčík), Schmidt. Trenér Augustin Chromý. Foto: cf-photo.webnode.cz

Sedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrouSedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 25.11.2017
Devatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrickDevatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrick
Sedmnáctka SK Sigma s prohrouSedmnáctka SK Sigma s prohrou
| 22.11.2017
Devatenáctka SK Sigma veze výhruDevatenáctka SK Sigma veze výhru
Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala