Devatenáctka remizovala s Hradcem

15.09.2012 / SCM

Týmu SK Sigma Olomouc U 19 se nepodařilo potvrdit výhru z Jihlavy. V 7. kole celostátní ligy dorostu devatenáctka doma remizovala 1:1 s Hradcem Králové. Domácí měli poněkud vlažný vstup do zápasu a hosté je za to potrestali. V 16. minutě zahrávali přímý kop, sice špatně, ale balon se dostal k Bláhovi, který zamířil přesně. O osm minut později mohlo být srovnáno, střelu Stříže zastavila pravá tyčka. S přibývajícím časem Sigma přebírala iniciativu a vytvářela si šance. Vyrovnání se Hanáci dočkali po rohu. Ten rozehrál P. Ševčík a Chorý se prosadil na první tyčce hlavou. To bylo ve 35. minutě. O pět minut později měl tutovku Chorý, ale trefil jen brankáře. Minut před přestávkou trefili domácí břevno, odražený balon posílal do sítě Studený, ale hradecký gólman opět zasáhl. Stejně jako v první minutě druhé půle, kdy zkazil radost Chorému. Držení míče bylo i po přestávce výrazně pro domácí, vzešly z toho další tři tutovky. Ale P. Ševčík ani dvakrát Chorý brankáře nepřelstili. „Zaspali jsme první dvacet minut zápasu, což nakonec rozhodlo. Právě v úvodu jsme zbytečně inkasovali. Potom se nám povedlo srovnat, měli jsme dost šancí, trefili tyčku i břevno, jenže víc než jeden gól se nám dát nepodařilo,“ řekl trenér SK Sigma Michal Coufal. SK Sigma Olomouc U 19 – Hradec Králové U 19 1:1 (1:1) Branky: 35. Chorý – 16. Bláha. Rozhodčí: Nenadál - Dubravský, Vedral. ŽK: O. Ševčík – Hannich, Brabec. SK Sigma U 19: Arbeit – Studený, O. Ševčík, Štěrba, Hýbl – Stříž (67. Fišer), Richter (46. Vasiljev), Holub (46. Hodis), P. Ševčík, Bača – Chorý. Trenér Michal Coufal. Hr. Králové: Jehlička – Zezula, P. Drozd, Kratochvíl, Hannich (83. Brabec), Vobejda (89. Ráliš), Bláha (64. Heger), Langr, Šnejdr (77. Vágner), D. Drozd, Sixta (55. Kraják). Trenér Milan Frimmel.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba