Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Devatenáctka remizovala s Ružomberokem

04.02.2014 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál dnes na umělce přípravný zápas proti Ružomberoku. Utkání skončilo nerozhodně, devatenáctka přišla o vítězství v posledních sekundách zápasu. Do vedení šli ve 14. minutě hosté po chybce domácí defenzivy. O devět minut později bylo srovnáno, zpoza šestnáctky se trefil k levé tyčce Bzirský. Po přestávce měla Sigma několik šancí, prosadila se až pět minut před koncem. Po rohovém kopu skóroval Herynek. Jenže o výhru Hanáci přišli v poslední sekundě. SK Sigma Olomouc U 19 – Ružomberok U 19 2:2 (1:1) Branky: 23. Bzirský, 85. Herynek. SK Sigma U 19: Hora (46. Prokop) – Seibert, Krayzel, Řehák (46. Herynek), Šteigl – Fišer, Bala (46. Banovec), Kubeček (60. Weinlich), Bzirský (46. Stanečka), Žák – Yunis (46. Havlíček). Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +