SK Sigma Olomouc vs. Bohemians Praha 1905 Sleva -10% pro fanoušky

Devatenáctka remizovala se Šumperkem

16.07.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 je tento týden na herním soustředění v Loučné nad Desnou. V rámci ladění herního projevu sehrála devatenáctka dnes utkání proti diviznímu Šumperku, zápas skončil nerozhodně. Po prvním poločase devatenáctka vedla o dvě branky. Ve 12. minutě byl ve vápně faulován Buchvaldek a sám nařízenou penaltu proměnil. Ve 26. minutě šel po přihrávce Banovce sám na bránu Žák a zakončil gólově – 0:2. O tři minuty později domácí snížili. Ve 39. minutě putoval míč po ose Danis – Buchvaldek – Kalvach a posledně jmenovaný přidal třetí olomoucký gól. Sigma pak měla další šance, jenže je neproměnila a naopak v závěru dvakrát inkasovala, v 70. a 82. minutě. „Nebylo to špatné utkání, ale měli jsme ho dohrát mnohem lépe. Zbytečně jsme ztratili vedení, místo toho, abychom vyhráli ještě větším než dvoubrankovým rozdílem. Tohle se nesmí stávat, všechny situace je nutné dohrávat na sto procent a bez výmluv,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Augustin Chromý. Šumperk – SK Sigma Olomouc U 19 3:3 (1:3) Branky Sigmy: 12. (pen.) Buchvaldek, 26. Žák, 39. Kalvach. SK Sigma U 19: Spurný – Kotouč (30. Kotůlek, 48. Seibert), Herynek (46. Kotouč), Řehák, Jemelka – Žák, Kalvach, Banovec (72. Weinlich), Vichta – Danis (65. Yunis), Buchvaldek (80. Šteigl). Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.

Šestnáctka vyhrála, Galus dal hattrickŠestnáctka vyhrála, Galus dal hattrick
| 22.04.2018
SK Sigma U 18 zvítězila v KarvinéSK Sigma U 18 zvítězila v Karviné
Sedmnáctka o gól prohrálaSedmnáctka o gól prohrála
Devatenáctka SK Sigma soupeři nedala šanciDevatenáctka SK Sigma soupeři nedala šanci