Devatenáctka remizovala v Hranicích

09.02.2013 / SCM

Další přípravný zápas odehrál tým SK Sigma Olomouc U 19. Dnes devatenáctka remizovala v Hranicích s divizním SK. Devatenáctka po prvním poločase prohrávala o gól, ale ten druhý se jí povedl mnohem lépe, ale víc než čtyři branky nedala. „První poločas nebyl z naší strany moc povedený. Prohrávali jsme jedna dva, pak dva čtyři, ale nakonec jsme mohli i vyhrát, měli jsme ještě dost dalších šancí. Jinak nás nyní trápí hodně absencí, spousta hráčů je nemocných,“ řekl trenér Michal Coufal. SK Hranice – SK Sigma Olomouc U 19 4:4 (2:1) Branky: 75. a 86. Navrátil, 27. Bača, 63. (pen.) Studený. SK Sigma: Urbášek (46. Neuer) – Dvorský, Studený, Hlavica, Stryk – Bzirský, Banovec (46. Stříž), Buchvaldek (46. Navrátil) – Bača, Danis, Reška (46. Pekař). Trenér Michal Coufal.

I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick