Devatenáctka remizovala v Trenčíně

18.02.2012 / SCM

K dalšímu přípravnému utkání cestovala devatenáctka SK Sigma Olomouc do zahraničí. Na Slovensku nastoupila proti vrstevníkům z Trenčína. V zápase padly dvě branky, obě dali hosté, ale duel skončil remízou. Obě branky padly v prvním poločase. V 5. minutě zakončil akci Studeného a Hladíkem P. Ševčík. Minutu před pauzou si dal vlastní gól Falta. Trenčín U 19 - SK Sigma Olomouc U 19 1:1 (1:1) Branky: 44. vlastní Falta – 5. P. Ševčík. SK Sigma U 19: Slaný – Studený, Svozil, Štěrba, Falta – Hladík (70. Bzirský), Texl, Houska, Holub (60. Bača) – Schmidt, P. Ševčík. Trenér Augustin Chromý.

Sedmnáctka SK Sigma otočila zápasSedmnáctka SK Sigma otočila zápas
| 22.01.2017
Devatenáctka SK Sigma vyhrála v HranicíchDevatenáctka SK Sigma vyhrála v Hranicích
Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně