SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Devatenáctka remizovala v Trenčíně

18.02.2012 / SCM

K dalšímu přípravnému utkání cestovala devatenáctka SK Sigma Olomouc do zahraničí. Na Slovensku nastoupila proti vrstevníkům z Trenčína. V zápase padly dvě branky, obě dali hosté, ale duel skončil remízou. Obě branky padly v prvním poločase. V 5. minutě zakončil akci Studeného a Hladíkem P. Ševčík. Minutu před pauzou si dal vlastní gól Falta. Trenčín U 19 - SK Sigma Olomouc U 19 1:1 (1:1) Branky: 44. vlastní Falta – 5. P. Ševčík. SK Sigma U 19: Slaný – Studený, Svozil, Štěrba, Falta – Hladík (70. Bzirský), Texl, Houska, Holub (60. Bača) – Schmidt, P. Ševčík. Trenér Augustin Chromý.

Kluci to odmakali a odbojovali, řekl StarobaKluci to odmakali a odbojovali, řekl Staroba
| 28.03.2017
Mladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrou