Devatenáctka rozhodla za poločas

28.04.2012 / SCM

Velké trápení v zápase 27. kole celostátní ligy dorostu doma s Hlučínem tým SK Sigma Olomouc U 19 neměl. Za čtvrthodinky to bylo 2:0, rozhodnuto a jen otázka toho, kolik branek ještě domácí dají. Nakonec přidali ještě tři. Devatenáctka vede ligu již o dvacet bodů, jelikož Sparta doma prohrála s Teplicemi. Rychlým nástupem domácí soupeři znechutili prosluněnou sobotu. V 8. minutě potáhl brejk Zahradníček, přenesl hru zleva doprava na Hladíka. Ten přihrál pod sebe Holubovi a Sigma vedla. O šest minut později sestřelil brankář hostů Schmidta a nařízenou penaltu proměnil Houska. Stav mohli navýšit Schmidt, Zahradníček, Houska nebo Texl. Klaplo to až ve 34. minutě. Houska se prokličkoval obranou až před brankáře, jeho sraženou střelu vykopnutou obráncem dorazil Holub. Tři minuty před přestávkou utekl po levé straně Zahradníček, jeho přihrávku trefil přesně Texl a bylo to o čtyři. Po přestávce měla Sigma stále drtivou územní převahu a dost šancí. Gól padl jenom jeden, za to hodně krásný. Zahradníček dostal trochu prostoru a z pětadvaceti metrů překvapil gólmana luxusní střelou do šibenice. „Byl jsem spokojený s fotbalem, který jsme předváděli v prvním poločase, to bylo dobré, byl to ten útočný fotbal, který chceme hrát. V úterý hrajeme další zápas na Bohemians. Někteří hráči v týdnu nastoupili na Slovakia Cupu na repre, takže prostřídat jsme nemohli. V tom vedru to bylo nepříjemné, ale hráli jsme pořád. S postupem času už soupeř jen stál před svoji šestnáctkou,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc U 19 – Hlučín U 19 5:0 (4:0) Branky: 8. a 34. Holub, 14. (pen.) Houska, 42. Texl, 68. Zahradníček. SK Sigma U 19: Arbeit (46. Slaný) – Texl, Svozil, Štěrba, Falta – Hladík (63. Bača), Houska, Bzirský, Zahradníček – Holub (70. Langer), Schmidt (74. Chorý). Trenér Augustin Chromý.

SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick