Devatenáctka si poradila se Zlínem

07.09.2013 / SCM

Týmu SK Sigma Olomouc U 19 chyběli reprezentanti Jakub Vichta, Lukáš Kalvach a Lukáš Buchvaldek. Mohl si tedy dnešní mistrák se Zlínem odložit, ale hrálo se. A devatenáctka i bez tří opor utkání zvládla a zaslouženě zvítězila. Branky dali Štefan Danis a Martin Bzirský. Sigma měl více ze hry, hosté byli nebezpeční ze standardek, když se k nim občas dostali. Tak vypadalo celé utkání. Domácí chvíli trvalo, než se dostali do vedení, šance, které si z převahy vytvořili, nedokázali proměnit. A musel je po standardce podržet brankář Neuer, který vyrazil na jistý gól. V závěru poločasu šla Sigma do vedení, prosadil se Štefan Danis. Po přestávce Hanáci čekali poměrně dlouho na potvrzení náskoku, zase neproměňovali šance. Uklidnění přišlo až v 72. minutě po zakončení Martina Bzirského. SK Sigma Olomouc U 19 – Zlín U 19 2:0 (1:0) Branky: 45. Danis, 72. Bzirský. Rozhodčí: Plesar. Diváci: 100. SK Sigma U 19: Neuer – Nedoma (81. Kotůlek), Kotouč, Řehák, Jemelka – Danis (88. Kováč), Kubeček (46. O. Ševčík), Bzirský, Banovec (65. Fišer), Žák - Yunis. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba