Devatenáctka Sigmy Opavu zlomila

15.08.2012 / SCM

Ve druhém hraném kole celostátní ligy dorostu hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 doma proti Opavě. Hosté se snažili celé utkání především pečlivě bránit. A když Sigma neproměňovala šance, bylo to dlouho 0:0. Nakonec ale Hanáci dokázali soupeře zlomit a po trefách P. Ševčíka a Stříže brali tři body. Domácím trvalo hodně dlouho, než dokázali proměnit šance. V prvním poločase měli blízko ke skórování Chorý (3x) a O. Ševčík. Spalováním začala i druhá půlka, postupně Chorý, Holub a P. Ševčík byli sami před brankářem, ale trefili jen do něj. V 79. minutě Studený důrazem přetlačil u brankové čáry opavského zadáka a přihrál před. P. Ševčík si nachystal pozici pro střelu a Sigma vedla. Tři minuty před koncem pak po centru P. Ševčík pojistil domácím tři body Stříž. "Nebylo to lehké. Soupeř hrál v bloku celý zápas. Měli jsme převahu, nějaké šance, vyvrcholilo to v závěru utkání. Celý zápas do plných to bylo těžké," řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal. SK Sigma Olomouc U 19 – Opava U 19 2:0 (0:0) Branky: 79. P. Ševčík, 87. Stříž. Rozhodčí: Pochylý – Drápal, Seidl. ŽK: O. Ševčík – Jurečka. Diváci: 60. SK Sigma U 19: Arbeit – Studený, Hlavica, Štěrba, Hýbl – Fišer (69. Bzirský), O. Ševčík (76. Banovec), Bača (86. Stříž), Holub (87. Richter) – P. Ševčík (90. Vasiljev), Chorý. Trenér Michal Coufal. Opava U 19: Hodula – Oberherr, Bubeník, Kubalák (50. Drexler), Lavrovič, Jurečka, Zezulka (76. Pfleger), Továrek, Dřízgebič, Uvíra (26. Turoň), Mezera. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba