Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Devatenáctka Sigmy porazila Šumperk

02.02.2012 / SCM

Fotbalisté SK Sigma Olomouc U 19 jsou tento týden na kondičním soustředění v Loučné nad Desnou. V rámci pobytu odehráli přípravné utkání proti diviznímu Šumperku. A vyhráli o tři branky. Do vedení šli ve 30. minutě domácí, ale ještě do pauzy Sigmy vedla. Nejprve se po akci Zahradníčka prosadil Hladík, v závěru poločasu pak z přímého kopu Falty hlavou Štěrba. Jedenáct minut po pauze využil kolmici Texla Studený a dvě minuty před koncem pečetil po další kolmé příhře, tentokrát od P. Ševčíka, Falta. Další šance hostů zůstaly bez využití, domácí jednou zachránila tyčka a jednou břevno. Šumperk – SK Sigma Olomouc U 19 1:4 (1:2) Branky Sigmy: 37. Hladík, 45. Štěrba, 56. Studený, 88. Falta. SK Sigma: Slaný – Studený, Svozil, Štěrba, Falta – Hladík, Houska, Texl (75. Bzirský), P. Ševčík, Zahradníček – Holub (70. Langer). Trenér Augustin Chromý.

Devatenáctka SK Sigma veze bod z HradceDevatenáctka SK Sigma veze bod z Hradce
| 25.02.2017
Mladší dorost SK Sigma s prohrou a vítězstvímMladší dorost SK Sigma s prohrou a vítězstvím
Cíle jsou pořád stejné, řekl StarobaCíle jsou pořád stejné, řekl Staroba
| 23.02.2017
Mladší dorost SK Sigma zabodoval s OstravouMladší dorost SK Sigma zabodoval s Ostravou
| 22.02.2017
Mladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrou
| 18.02.2017
Devatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v TrenčíněDevatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v Trenčíně
Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16
| 16.02.2017
Devatenáctka SK Sigma remizovala se ŽilinouDevatenáctka SK Sigma remizovala se Žilinou
| 14.02.2017
Mladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohryMladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohry
| 11.02.2017
Brankář Markovič je v nominaci repre U 16Brankář Markovič je v nominaci repre U 16