Devatenáctka Sigmy soupeře smetla

29.10.2011 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál ve 14. kole celostátní ligy dorostu doma proti Českým Budějovicím. Zápas byl konfrontací nejlepší ofenzivy (Sigma, 51 branek) s nejlepší defenzivou (Budějovice, 8 gólů). Ze srovnání vyšli lépe domácí, hosté mohli být rádi, že inkasovali pouze sedmkrát. Hned od začátku zápasu Sigma zařadila nejvyšší rychlost a hosty nepouštěla z jejich půle. Ale gól padl až z osmé vyložené šance, kterou si domácí vytvořili. Ve 20. minutě Můčka přihrál pod sebe a Schmidt dával do prázdné. Druhá branka přišla za deset minut. Zahradníček trefil bombou tyčku, odražený balon si zpracoval P. Ševčík a bylo to. Čtyři minuty před pauzou přidal třetí branku hlavou Ješko po rohu. Osm minut po změně stran dal čtvrtý gól P. Ševčík. Po hodině hry zakulatil na pětku hlavou po rohu Schmidt. Ten za dalších deset minut završil hattrick. Prošel přes čtyři protihráče a z úhlu prostřelil gólmana. Devět minut před koncem hosté skórovali po rohovém kopu. V poslední minutě ukončil zápas Habusta, který skóroval po skrumáži po přímém kopu. SK Sigma Olomouc U 19 – České Budějovice U 19 7:1 (3:0) Branky: 20., 59. a 69. Schmidt, 30. a 53. P. Ševčík, 41. Ješko, 90. Habusta. SK Sigma U 19: Arbeit – Texl, Ješko, Svozil, Můčka – Houska, Habusta, Zahradníček (67. Teplý) – Hladík (82. Holub), Schmidt (75. Štulajter), P. Ševčík (71. Bzirský). Trenér Augustin Chromý.

Mladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedloMladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedlo
| 23.04.2017
Devatenáctka SK Sigma vyhrála na penaltyDevatenáctka SK Sigma vyhrála na penalty
| 22.04.2017
Sedmnáctka SK Sigma ve finále prohrálaSedmnáctka SK Sigma ve finále prohrála
| 21.04.2017
Mladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradilMladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradil
| 16.04.2017
Devatenáctka si poradila s PardubicemiDevatenáctka si poradila s Pardubicemi
| 15.04.2017
Mladší dorost SK Sigma s hladkými výhramiMladší dorost SK Sigma s hladkými výhrami