Devatenáctka SK Sigma má další výhru

02.11.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 v 18. kole celostátní ligy dorostu zvládl domácí úkol proti Opavě. Devatenáctka soupeře od začátku přehrávala, dlouho ale nemohla proměnit šance. To se povedlo v závěru a tři body zůstaly doma. V duelu s posledním týmem tabulky byla Sigma jasným favoritem. A na hřišti to bylo znát, minutu od minuty měli domácí větší a větší tlak. První poločas ještě hosté ustáli, když se štěstím přečkali několik domácích vyložených šancí. Po přestávce už byla převaha Sigmy drtivá a bylo jen otázkou času, kdy se domácí prosadí gólově. Tutovky Yunise a Jemelky brankář Opavy vyrazil, pak sudí hostům odpustil jasnou penaltu. Ale patnáct minut před koncem už se domácí dočkali. Za faul na Vichtu rozehrál přímý kop Kalvach, O. Ševčík byl u balónu dřív než gólman a hlavou skóroval. Dvě minuty před koncem přidal druhou brankou po výtečné přihrávce Danise Vichta. „Zdůrazňoval jsem hráčům, protože v kabině zavládla velmi dobrá nálada poté, co jsme z Prahy přivezli ze dvou těžkých zápasů čtyři body, že pokud tyto body mají mít nějaký význam, tak samozřejmě musím doma vyhrát s Opavou a pak s Jabloncem. Jsou to sice soupeři, kteří jsou dole v tabulce, ale určitě budou hrát bez nervů, budou bojovat a sami se určitě neporazí. Kluci byli trpěliví, pořád jsme byli aktivní, góly přišly až v závěru,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc U 19 Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc U 19 – Opava U 19 2:0 (0:0) Branky: 76. O. Ševčík, 88. Vichta. Rozhodčí: Mikel – Antoníček, Křepský. ŽK: Řehák – Oberherr, Macíček. Diváci: 100. SK Sigma U 19: Neuer – Nedoma (90. Kotouč), O. Ševčík, Řehák, Jemelka – Buchvaldek (66. Vichta), Kalvach, Bzirský, Banovec (82. Weinlich), Fišer (59. Danis) - Yunis (77. Žák). Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick