Devatenáctka SK Sigma na úvod za bod

28.07.2013 / SCM

První mistrák odehrál v sobotu tým SK Sigma Olomouc U 19. Devatenáctka na dvojce Androva sportovního areálu remizovala s Mladou Boleslaví 1:1. První branku Hanáků v sezoně dal Lukáš Buchvaldek. Ve vyrovnaném utkání měla více vyložených šancí Sigma. V prvním poločase byla dvakrát v dobrých pozicích na malém vápně Danis, poprvé mu střela nesedla, podruhé zasáhl brankář. Hosté zlobili jen střelami zdálky, ale také bez úspěchu. Sigma šla do vedení dvanáct minut před koncem, kdy se přes tři protihráče skvěle uvolnil ve vápně Buchvaldek. Za dvě minuty bylo po zaváhání domácí defenzivy srovnáno. Krátce po rozehrávce mohl strhnout vedení na hanáckou stranu Vichta. Trefil pravou tyčku, míč se kutálel podél celé brankové čáry, ale do sítě nezapadl. SK Sigma Olomouc U 19 - Ml. Boleslav U 19 1:1 (0:0) Branky: 78. Buchvaldek - 80. Zemánek. Rozhodčí: Adámková – Vostřejž, Hanáková. ŽK: Kateřiňák, Holeček. Diváci: 80. SK Sigma U 19: Neuer – Kubeček (70. Banovec), Řehák, O. Ševčík, Jemelka (83. Kováč) – Žák (58. Yunis), Kalvach, Bzirský, Vichta (86. Fišer) - Danis, Buchvaldek. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.

Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala