Devatenáctka SK Sigma remizovala na Slavii

12.10.2013 / SCM

Devatenáctka SK Sigma Olomouc hrála v patnáctém kole celostátní ligy dorostu v Praze proti Slavii. Byl to duel prvního s druhým v tabulce, skončil dělbou bodů. Pro hosty začalo utkání poněkud smolně, když už ve čtvrté minutě skončil domácí centr v síti. Sigma tak musela od začátku dohánět ztrátu. Bylo na to několik šancí, třeba pokus Vichty, který likvidoval domácí gólman. Deset minut před přestávkou zachránilo domácí břevno. Krátce po přestávce se Hanáci dočkali, hned ve 46. minutě srovnal Bzirský. Patnáct minut před koncem mohl poslat Sigmu do vedení Buchvaldek, ale nedal. Zápas skončil nerozhodným výsledkem. „Domácí se dostali poměrně šťastně do vedení. Kluci to ale nezabalili a hrál se potom aktivní nadprůměrný zápas. V prvním poločase jsme mohli vyrovnat, měli jsme několik šancí, byli v nich Buchvaldek, Vichta, Nedoma, Kalvach nebo Yunis, škoda, že se nepodařilo srovnat do přestávky. Povedlo se to až po ní, po přihrávce Nedomy se prosadil Bzirský. Pak jsme zase měli dost šancí, rozhodnout mohli Buchvaldek, Bzirský nebo Yunis, který odvedl na hrotu hodně práce,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. „Byl to nadstandardní zápas, otevřený až do konce. Bod se silným soupeřem, navíc z jeho hřiště, je dobrý, jsme rádi, že jsme prodloužili sérii neporazitelnosti. Jen mě mrzí ty neproměněné šance,“ podotkl. Slavia Praha U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 1:1 (1:0) Branka: 5. Fialka – 48. Bzirský. Rozhodčí: Jílek – Štěrba, Čermák. ŽK: Yunis. SK Sigma U 19: Neuer – Nedoma (86. Herynek), O. Ševčík, Řehák, Jemelka – Buchvaldek, Bzirský, Weinlich, Kalvach, Vichta (81. Fišer) – Yunis. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba.

Devatenáctka SK Sigma veze body z PardubicDevatenáctka SK Sigma veze body z Pardubic
| 01.10.2016
Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba