Devatenáctka SK Sigma remizovala v Hradci

07.04.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál ve čtyřiadvacátém kole celostátní ligy dorostu v Hradci Králové. Naše devatenáctka stejně jako kolo předtím v Mladé Boleslavi neproměňovala velké množství šancí a nakonec získala jen bod. Hosté v Hradci ve 12. minutě vedli už 2:0. Ve 3. minutě se prosadil Bzirský, potom po přihrávce Kalvacha Buchvaldek. Pak měli hosté další šance, trefili břevno. Ale místo navýšení vedení přišel trest, domácí snížili osm minut před přestávkou. Po pauze si dali Hanáci vlastní branku, domácí pak nastřelili tyčku a nakonec šli do vedení. Ovšem závěr patřil Sigmě. Stříž vyrovnal a hosté sahali po výhře. Chorého v samostatném úniku zastavili v 86. minutě domácí jen za cenu červené karty, v poslední minutě Bača nastřelil gólmana. „Sami jsme si tento zápas zkazili. Rychle jsme vedli, mohli jsme dát v klidu na čtyři nula a bylo hotovo. Pak jsme mohli ještě v závěru rozhodnout, ale nepovedlo se,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal. Hradec Králové U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 3:3 (1:2) Branky: 37. D. Drozd, 71. vlastní Hlavica, 79. Vobejda – 3. Bzirský, 12. Buchvaldek, 83. Stříž. SK Sigma: Arbeit – Studený, O. Ševčík, Hlavica, Hýbl – Bzirský, Kalvach, Buchvaldek (71. Stříž) – Bača, Chorý, Danis (46. Langer). Trenér Michal Coufal.

Lukáš Raab vede tabulku střelců 1. Celostátní ligy dorostuLukáš Raab vede tabulku střelců 1. Celostátní ligy dorostu
| 19.03.2019
U16 úspěšně zahájila jaro. Ohlédněme se za její zimní přípravouU16 úspěšně zahájila jaro. Ohlédněme se za její zimní přípravou
| 17.03.2019
Tým U18 zahájil jarní část soutěže remízouTým U18 zahájil jarní část soutěže remízou
Jakub Trefil v nominaci reprezentačního výběru U18Jakub Trefil v nominaci reprezentačního výběru U18
Týmy U19 i U17 porazily Mladou BoleslavTýmy U19 i U17 porazily Mladou Boleslav
Dorostenci bojovali o body na SlováckuDorostenci bojovali o body na Slovácku
| 09.03.2019
Ohlédnutí za zimní přípravou SK Sigma U18Ohlédnutí za zimní přípravou SK Sigma U18
| 08.03.2019
Lukáš Galus: Začátek soutěže je pro tým U17 klíčovýLukáš Galus: Začátek soutěže je pro tým U17 klíčový