Devatenáctka SK Sigma remizovala v Hradci

07.04.2013 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál ve čtyřiadvacátém kole celostátní ligy dorostu v Hradci Králové. Naše devatenáctka stejně jako kolo předtím v Mladé Boleslavi neproměňovala velké množství šancí a nakonec získala jen bod. Hosté v Hradci ve 12. minutě vedli už 2:0. Ve 3. minutě se prosadil Bzirský, potom po přihrávce Kalvacha Buchvaldek. Pak měli hosté další šance, trefili břevno. Ale místo navýšení vedení přišel trest, domácí snížili osm minut před přestávkou. Po pauze si dali Hanáci vlastní branku, domácí pak nastřelili tyčku a nakonec šli do vedení. Ovšem závěr patřil Sigmě. Stříž vyrovnal a hosté sahali po výhře. Chorého v samostatném úniku zastavili v 86. minutě domácí jen za cenu červené karty, v poslední minutě Bača nastřelil gólmana. „Sami jsme si tento zápas zkazili. Rychle jsme vedli, mohli jsme dát v klidu na čtyři nula a bylo hotovo. Pak jsme mohli ještě v závěru rozhodnout, ale nepovedlo se,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Michal Coufal. Hradec Králové U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 3:3 (1:2) Branky: 37. D. Drozd, 71. vlastní Hlavica, 79. Vobejda – 3. Bzirský, 12. Buchvaldek, 83. Stříž. SK Sigma: Arbeit – Studený, O. Ševčík, Hlavica, Hýbl – Bzirský, Kalvach, Buchvaldek (71. Stříž) – Bača, Chorý, Danis (46. Langer). Trenér Michal Coufal.