Devatenáctka SK Sigma si zastřílela

05.11.2013 / SCM

Dohrávka 16. kola celostátní ligy dorostu se týmu SK Sigma Olomouc U 19 podařila. Na stadionu v Řepčíně devatenáctka porazila Jablonec vysoko 7:3. V prvním poločase Sigma zahazovala jednu šanci za druhou. Gól dali domácí jen jeden po rohovém kopu. Hosté hrozili jen z brejků, po jednom z nich vstřelili polovlastní branku. Na začátku druhé půle šla Sigma hned do vedení, ale z protiútoku hosté srovnali. Pak už ale hráli jen domácí, postupně skórovali Kalvach, Žák, Bzirský, Vichta a Buchvaldek. Hosté v poslední minutě snížili na rozdíl čtyř branek z pokutového kopu. SK Sigma Olomouc U 19 – Jablonec U 19 7:3 (1:1) Branky: 22. a 47. O. Ševčík, 49. Kalvach, 56. Žák, 58. Bzirský, 64. Vichta, 68. Buchvaldek. Rozhodčí: Adámková - Dobrovolný, Drápal. SK Sigma U 19: Neuer - Nedoma, O. Ševčík, Řehák (46. Herynek), Jemelka (65. Kováč) – Danis (63. Fišer), Kalvach, Banovec (46. Buchvaldek), Bzirský, Vichta (75. Yunis) - Žák. Trenéři Augustin Chromý a Lukáš Staroba. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Mladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařiloMladší dorostencům SK Sigma se v Brně nedařilo
| 28.09.2016
I takové zápasy jsou, řekl Lukáš StarobaI takové zápasy jsou, řekl Lukáš Staroba
| 27.09.2016
Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba